دادگاه لاهه به زودی درباره حکم بازداشت نتانیاهو تصمیم گیری می کند

دادگاه لاهه به زودی درباره حکم بازداشت نتانیاهو تصمیم گیری می کند

رسانه صهیونیستی گزارش داد: دیوان بین المللی کیفری به احتمال زیاد تا 10 روز آینده درباره حکم بازداشت نخست وزیر و وزیر جنگ اسراییل تصمیم گیری خواهد کرد.

به گزارش  نادیاتور به نقل از الجزیره، کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی با اشاره به احتمال تصمیم گیری دادگاه لاهه درباره حکم بازداشت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و یوآو گالانت وزیر جنگ این رژیم خاطرنشان کرده است که این احتمال، موجب نگرانی شدید نتانیاهو شده و او در حال رایزنی های گسترده درباره صدور این حکم است.

به گزارش کانال 13 رژیم صهیونیستی، علاوه بر رایزنی مشاوران حقوقی در وزارت خارجه این رژیم، ارتش نیز از مقامات صهیونیست خواسته است ضمن احداث بیمارستان در غزه، کریدورهای بشردوستانه نیز با هدف ترمیم چهره رژیم صهیونیستی نزد دیوان بین المللی کیفری بازگشایی شود.

پایان خبر نادیاتور

دادگاه لاهه به زودی درباره حکم بازداشت نتانیاهو تصمیم گیری می کند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دادگاه لاهه به زودی درباره حکم بازداشت نتانیاهو تصمیم گیری می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دادگاه لاهه به زودی درباره حکم بازداشت نتانیاهو تصمیم گیری می کند"، کلیک کنید.