درخشش داوران زن ایرانی در جام جهانی

درخشش داوران زن ایرانی در جام جهانی

به گزارش خبرگزاری نادیاتور؛ ظهر امروز از سری مسابقات زیر 20 سال قهرمانی دختران آسیا، کوبل داوری ایران مسابقه مهمی را قضاوت کرد و قضاوت کم نقصی را هم پشت سر گذاشت.

به نقل از ورزش سه مهناز ذکایی (داور)، آتنا لشنی (کمک داور اول)، بهاره سیفی (کمک داور دوم) دیدار امروز استرالیا و چین تایپه بودند که به عنوان نمایندگان جامعه داوری زنان به این مسابقات دعوت شده اند. با توجه به قضاوت خوب کوبل داوران ایرانی در این مسابقه، به نظر می رسد که این سه داور و کمک داوران ایرانی در ادامه هم قضاوت های دیگری خواهند داشت.

نکته قابل ذکر این است که بعد از اتمام این مسابقات، از جمع داوران حاضر، داورانی برای حضور در جام جهانی زیر 20 سال انتخاب خواهند شد و همچنین سه تیم برتر راهی جام جهانی می شوند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخشش داوران زن ایرانی در جام جهانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخشش داوران زن ایرانی در جام جهانی"، کلیک کنید.