دردسر جدید برای استقلال – نادیاتور

دردسر جدید برای استقلال - نادیاتور

به گزارش خبرگزاری نادیاتور؛ هافبک هجومی استقلال که در نقل و انتقالات زمستانی لیگ بیست و سوم به این تیم پیوست و از همان ابتدا به بازیکن ثابت و حیاتی آبی پوشان بدل شد، از تمایل خود به حضور در جمع تیم ملی امید ازبکستان و شرکت در المپیک 2024 که تابستان امسال در پاریس فرانسه برگزار می شود، خبر داده است.

ماشاریپوف در این باره بیان داشت:

نامه ای از سوی فدراسیون فوتبال ازبکستان به باشگاه استقلال درخصوص حضور من در المپیک 2024 پاریس فرستاده شده است. بسیار برای این اتفاق مشتاقم زیرا معتقدم فرصت بازی در المپیک همیشه در دسترس نیست. قرار است بازی های زیادی در ورزشگاه خانگی پاری سن ژرمن برگزار می شود و این یک موقعیت عالی و تاریخی است که برای یک بازیکن زیاد رخ نمی دهد؛ بنابراین چنانچه دعوت من قطعی شود، حتما دوست دارم در این بازی ها شرکت کنم.

رقابت های فوتبال بازی های المپیک 2024 پاریس از تاریخ 24 جولای تا 10 اوت در 7 شهر و 7 استادیوم فرانسه برگزار می شود که اصلی ترین آن ها ورزشگاه پارک دو پرنس (ورزشگاه خانگی پاری سن ژرمن) است. تیم های ملی امید که شرکت کننده این رقابت ها هستند مجاز به استفاده از حداکثر 3 بازیکن بالای 23 سال در لیست نفرات خود هستند. گفتنی است که تیم ملی امید ازبکستان به عنوان یکی از 3 نماینده قاره آسیا در این بازی ها در گروه C با اسپانیا، مصر و جمهوری دومنیکن هم گروه است.

به نظر می رسد این موضوع حالا یکی از چالش های مهم پیش روی باشگاه استقلال باشد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دردسر جدید برای استقلال – نادیاتور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دردسر جدید برای استقلال – نادیاتور"، کلیک کنید.