دستگاه جوانساز زیست سازگار با پوست انسان ساخته شد

توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی؛

دستگاه جوانساز زیست سازگار با پوست انسان ساخته شد

متخصصان یک شرکت دانش بنیان ایرانی فعال در حوزه تجهیزات پزشکی، موفق به ساخت «دستگاه جوانساز زیست سازگار با پوست انسان» مبتنی بر دانش ترمومکانیک شدند.

مرتضی وطنی، مدیرعامل یک شرکت دانش نیان فعال در زمینه تجهیزات پزشکی زیبایی پوست، درباره آخرین محصول این شرکت به خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، گفت: دستگاه جوانسازی پوست مبتنی بر دانش ترمومکانیک است. این دستگاه به صورت غیرتهاجمی، 400 درجه سانتی گراد گرما را در کسری از ثانیه، توسط یک موتور به پوست منتقل می کند.

وطنی درخصوص کارکرد این دستگاه توضیح داد: این دستگاه برای از بین بردن لک های پوستی، جوش و قسمت هایی از پوست تمام بدن که نیاز به پاکسازی و جوانسازی دارند، کاربرد فراوانی دارد.

وی افزود: یکی از مهم ترین مزیت های دستگاه جوانسازی پوست این است که هیچ گونه آسیبی از جمله سوختگی برای پوست بدن ندارد.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، درباره کاربرد های دیگر این دستگاه ادامه داد: این دستگاه علاوه بر جوانسازی و پاکسازی پوست، برای مزوتراپی و درمان های ترکیبی پوستی کاربرد دارد.

وطنی با اشاره به فناوری های به کار رفته در این دستگاه افزود: ویژگی شاخصی که در این دستگاه، باعث عدم آسیب رسیدن به پوست می شود، استفاده از یک «تیپ تیتانیومی زیست سازگار با درم یا پوست» است.

 

دستگاه جوانساز زیست سازگار با پوست انسان ساخته شد

وی ادامه داد: کلاس خطر این دستگاه B است و این درجه یعنی کم ترین عوارض و تبعاتی برای پوست انسان ندارد.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان درخصوص ویژگی های نرم افزاری این دستگاه افزود: قسمت نرم افزار دستگاه نیز توسط متخصصان برنامه نویس داخلی، نوشته شده که علاوه بر کاربری آسان برای اوپراتورها، دارای زبان فارسی نیز است.

دستگاه جوانساز زیست سازگار با پوست انسان ساخته شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگاه جوانساز زیست سازگار با پوست انسان ساخته شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگاه جوانساز زیست سازگار با پوست انسان ساخته شد"، کلیک کنید.