دیدار رهبری حماس و جهاد اسلامی در دوحه

دیدار رهبری حماس و جهاد اسلامی در دوحه

رهبری جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین ضمن دیداری در دوحه، آخرین تحولات سیاسی و میدانی نوار غزه را بررسی کردند.

به گزارش نادیاتور، جنبش حماس امروز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد در نشستی با حضور «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی حماس و «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تحولات سیاسی، میدانی و مخصوصا جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه بررسی شد.

به نقل از خبرگزاری شهاب، هیات عای حماس و جهاد اسلامی بر وحدت مقاومت فلسطین در میدان و عرصه سیاسی برای تحقق اهداف ملت فلسطین در سطوح موقت و راهبردی تاکید و از وحدت جبهه مقاومت و عرصه های حمایتی در لبنان، یمن و عراق تقدیر کردند.

هیات های حماس و جهاد اسلامی ضمن قدردانی از ایستادگی ملت فلسطین به رغم قتل عام وحشیانه اشغالگر و جنگ نسل کشی آن علیه مردم غزه، عملکرد مقاومت و ثبات و قدرت آن در دفاع از ملت فلسطین در برابر دشمن متجاوز، حملات متوالی به رژیم صهیونیستی و خنثی سازی اهداف سیاسی و نظامی آن را در جنگ غزه ستودند.

2 هیات تحولات مذاکرات غیرمستقیم و تلاش های انجام شده برای توقف جنگ غزه را بررسی کردند و تاکید کردند که هر توافقی باید شامل آتش بس دایمی، خروج کامل اشغالگران از نوار غزه، بازسازی آن، پایان محاصره این باریکه و معامله جدی اسرا باشد.

در این نشست همچنین وضعیت اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی  و جنایت های ابن رژیم در قدس و کرانه باختری و نیز لزوم پایان دادن به این جنایات و آپارتایدی رژیم صهیونیستی بررسی شد.

پایان خبر نادیاتور 
 

دیدار رهبری حماس و جهاد اسلامی در دوحه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار رهبری حماس و جهاد اسلامی در دوحه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار رهبری حماس و جهاد اسلامی در دوحه"، کلیک کنید.