دیدار لاوروف و المقداد درباره نوار غزه و اوضاع سوریه

دیدار لاوروف و المقداد درباره نوار غزه و اوضاع سوریه

سرگیی لاوروف و فیصل المقداد در مسکو پایتخت روسیه درباره تحولات اوضاع در منطقه خاورمیانه به ویژه جنگ اشغالگران در نوار غزه گفت وگو کردند.

به گزارش نادیاتور، وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: اوضاع در سوریه و اطراف آن به ویژه در سایه تشدید تنش های مسلحانه در منطقه درگیری فلسطین و اسراییل به تفصیل مورد بحث قرار گرفت.

خبرگزاری عربی سوریه «سانا» روز پنجشنبه به نقل از بیانیه وزارت امور خارجه سوریه نوشت: دکتر فیصل المقداد وزیر امور خارجه در مسکو با سرگیی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در مورد تحولات سوریه، وضعیت منطقه، از جمله اوضاع در سرزمین های اشغالی فلسطین، به ویژه در نوار غزه گفت وگو کرد.

وزارت خارجه سوریه تاکید کرد که در این دیدار بر لزوم احترام به حاکمیت، وحدت و تمامیت ارضی جمهوری عربی سوریه تاکید شد.

بر اساس بیانیه وزارت امور خارجه سوریه، 2 وزیر در خصوص جنبه های عملی ادامه تقویت همکاری های دوجانبه در زمینه های مختلف از جمله برگزاری رویدادهای مشترک به مناسبت جشن هشتادمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین 2 کشور گفت وگو کردند.

پایان خبر نادیاتور

دیدار لاوروف و المقداد درباره نوار غزه و اوضاع سوریه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار لاوروف و المقداد درباره نوار غزه و اوضاع سوریه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار لاوروف و المقداد درباره نوار غزه و اوضاع سوریه"، کلیک کنید.