رئیس کمیسیون روابط خارجی کنست: جنگ با حزب‌الله پیچیده خواهد بود

رئیس کمیسیون روابط خارجی کنست: جنگ با حزب‌الله پیچیده خواهد بود

رئیس کمیسیون روابط خارجی کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) جنگ احتمالی این رژیم با حزب‌الله لبنان را پیچیده توصیف کرد.

به گزارش نادیاتور، خبرگزاری رویترز به نقل از «یولی ادلشتاین» رئیس کمیسیون روابط خارجی کنست گزارش کرد، جنگ با مقاومت لبنان چه در حال حاضر و چه در آینده پیچیده خواهد بود و رژیم صهیونیستی در شرایطی نیست که در هر دو جبهه شمال فلسطین اشغالی و جنوب آن در نوار غزه بجنگد.

وی امروز یکشنبه خواست به منظور آمادگی برای هر نوع جنگ احتمالی با حزب‌الله لبنان، پناهگاه‌ها و مخفیگاه‌ها در شمال فلسطین اشغالی مجهز شوند.

روزنامه معاریو امروز صبح به نقل از ادلشتاین نوشت، جنگ با حزب‌الله آسان یا یک تفریح نخواهد بود و باید تهدیدهای حزب‌الله جدی گرفته شود.

وی خواهان بازگشت امن شهرک‌نشینان به شمال فلسطین اشغالی و مدعی شد ارتش رژیم صهیونیستی می‌داند چه زمانی و کجا به حزب‌الله حمله کند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رئیس کمیسیون روابط خارجی کنست: جنگ با حزب‌الله پیچیده خواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رئیس کمیسیون روابط خارجی کنست: جنگ با حزب‌الله پیچیده خواهد بود"، کلیک کنید.