رهبر انصارالله یمن: آمریکا اصلی ترین نقش را در کشتار مردم غزه دارد

رهبر انصارالله یمن: آمریکا اصلی ترین نقش را در کشتار مردم غزه دارد

رهبر جنبش انصارالله یمن به نقش اصلی آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه اشاره کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور؛ «عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنان امروز خود تاکید کرد: دیگر هیچ مکان امنی در نوار غزه وجود ندارد و همه چیز توسط سلاح های ممنوعه هدف قرار می گیرد.

وی در ادامه افزود: ننگ است جامعه بین الملل چشمان خود را بر روی جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نقش اصلی آمریکا در این جنایات ببندد.

الحوثی تصریح کرد: آمریکا نقش نخست را در جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه ایفا می کند. این کشور می کوشد با ارسال تعداد کمی کمک از طریق راه های هوایی به نوار غزه ملت های جهان را فریب دهد.

وی بیان کرد: آمریکا در عین حال ده ها تُن سلاح به اسراییل ارسال می کند تا به واسطه آنها فلسطینی ها را قتل عام کند. این کشور مانع ارسال کمک های بشردوستانه به نوار غزه از طریق گذرگاه های آبی و زمینی و هوایی می شود. اشغالگران صهیونیست نتوانسته اند به اهداف خود در غزه برسند؛ نه اسرای صهیونیست را آزاد کرده و نه مقاومت فلسطین را نابود کردند.

الحوثی تاکید کرد: روحیه نظامیان صهیونیست که در غزه حضور دارند نیز نابود شده است. آمریکا و رژیم صهیونیستی امید خود را برای تحقق اهدافشان در نوار غزه از دست داده اند به همین دلیل دشمن صهیونیستی برای جبران این شکست، اقدام به نسل کشی در غزه می کند.

وی تصریح کرد: به جز آمریکا و انگلیس، تمام کشور های جهان خواهان توقف جنگ در غزه هستند.

رهبر جنبش انصارالله یمن اضافه کرد: آنها می خواهند از مساله آتش بس موقت در ماه رمضان استفاده کرده تا موضوع توقف کامل تجاوز به غزه را کنار بگذارند. صدور بیانیه های محکومیت توسط برخی کشور های اسلامی علیه جنایات رژیم صهیونیستی کافی نیست. این کشور ها باید گام های عملی برای توقف این جنایات بردارند.

وی بیان کرد: آمریکا و اسراییل با توجه به وحشی گری آنها در نوار غزه خطری برای تمام امت ما به شمار می روند. در رویکرد آنها هیچ گرایشی به سمت صلح واقعی با هیچ کشور عربی وجود ندارد. نقشه کشور های غربی، آمریکا و اسراییل در قبال کشور هایی که دست به عادی سازی روابط با تل آویو زده اند کنترل این کشور ها است.

عبدالملک الحوثی تاکید کرد: مواضع کشور های عربی و اسلامی همچنان کمرنگ و ضعیف است. آنها حتی زمانی که از عملیات نیرو های مسلح یمن در حمایت از نوار غزه سخن می گویند به صورت منفی موضع گیری می کنند. دشمن به دنبال نفوذ در نهاد های رسمی کشور هایی است که دست به عادی سازی روابط با تل آویو زده اند.

وی گفت: صهیونیست ها تلاش می کنند ساختار جمعیتی برخی از این کشور ها را در چارچوب یک برنامه گسترده برای به دست گرفتن کنترل آنها تغییر دهند. ملت ها باید حتی در سطح تحریم کالا های صهیونیستی و آمریکایی وارد عمل شوند. اگر مقاومت در فلسطین و لبنان نبود دشمن خسارات گسترده ای به امت ما وارد می آورد.

الحوثی تصریح کرد: حزب الله لبنان با فعالیت های منحصر به فرد و تاثیرگذار خود به صورت مستقیم با دشمن وارد درگیری شده است. مقاومت اسلامی عراق نیز دشمن صهیونیستی را هدف قرار می دهد و امید است این عملیات افزایش پیدا کند. نیرو های یمنی 96 عملیات با استفاده از 403 موشک بالستیک و پهپاد ها علیه 61 کشتی انجام دادند. 32 عملیات با موشک بالستیک نیز علیه اهدافی در فلسطین اشغالی انجام شده است.

وی بیان کرد: ما در عملیات خود از سلاح های جدیدی استفاده می کنیم که دشمن را غافلگیر می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر انصارالله یمن: آمریکا اصلی ترین نقش را در کشتار مردم غزه دارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر انصارالله یمن: آمریکا اصلی ترین نقش را در کشتار مردم غزه دارد"، کلیک کنید.