رگبار باران در نیمه‌ شمالی تهران/ پیش‌بینی وزش باد شدید

رگبار باران در نیمه‌ شمالی تهران/ پیش‌بینی وزش باد شدید

اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی استان و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غرب استان خبرداد.

به گزارش نادیاتور براساس تحلیل الگوهای همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش یابی آسمان استان تهران طی پنج روز آینده کمی تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش ابر و سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در برخی مناطق به‌ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات استان، در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید لحظه‌ای، در نواحی مستعد بارش تگرگ و در پاره‌ای نقاط به ویژه نیمه جنوبی و غرب استان در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش موقت کیفیت هوا مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۴ تیرماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه (۵ تیرماه) کمی ابری تا قسمتی ابری و وزش باد، گاهی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۴  و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رگبار باران در نیمه‌ شمالی تهران/ پیش‌بینی وزش باد شدید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رگبار باران در نیمه‌ شمالی تهران/ پیش‌بینی وزش باد شدید"، کلیک کنید.