رییس جمهوری که دور از حواشی بود

رییس جمهوری که دور از حواشی بود

نادیاتور/فارس معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شیراز با اشاره به شهادت آیت الله رییسی، رییس جمهور کشورمان گفت: از زمان انتخابات ریاست جمهوری، هر جا که دقیق شویم، ایشان از حواشی به دور بوده و به اصل قضیه پرداخته است.

به مناسبت شهادت رییس جمهور کشورمان، شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی، شهید جمهور و جمعی از یاران و همراهان صدیقش، شهدای خدمت امروز، 31 اردیبهشت ماه مراسم تجمعی در مقابل پردیس دانشگاه شیراز برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شیراز در حاشیه این مراسم به خبرنگار نادیاتور گفت: متاسفانه حادثه سقوط بالگرد ریاست جمهوری، دل مردم ایران را به درد آورده است. امروز به همین مناسبت در دانشگاه شیراز، به همت تشکل های دانشجویی، تجمعی در گرامیداشت ایشان و عرض تسلیت به بازماندگان و ملت شریف ایران و جامعه دانشگاهی برگزار شد.

حامد تقوایی افزود: همان طور که رهبری فرمودند آیت الله رییسی، مردی خستگی ناپذیر بودند. ایشان در بحث خدمت به مردم با پشتکار و تلاش برای رفع مشکلات، به صورت شبانه روزی فعال بود.

وی ادامه داد: همه ما شاهد بودیم در سفرهای استانی در مناطقی حضور یافت که شاید هیچ یک از مسیولان نرفته بودند. به همت ایشان و ورودی که شخصاً داشت، پروژه های ناتمام به سرانجام رسید و این یک اتفاق مهم و بزرگ است که بسیاری از مشکلات با همت ایشان حل شد.

تقوایی با بیان اینکه در دوران 3 ساله ریاست جمهوری ایشان شاهد بهبود اوضاع مملکت بودیم، تصریح کرد: بالاترین اجری که خداوند می توانست به خاطر خدمات ایشان چه در دوران ریاست جمهوری و چه مسیولیت های قبلی بدهد، این بود که این خادم الرضا(ع) در شب میلاد امام رضا (ع) به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

وی با مخاطب قرار دادن جامعه دانشجویی بیان کرد: ما به عنوان دانشگاهیان، حتما روحیات ایشان را مدنظر قرار خواهیم داد و همان طور که تلاش و همت ریاست جمهوری را دیده ایم، الگوبرداری خواهیم کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شیراز افزود: ایشان یکی از افرادی بود که از حواشی دوری می کرد، از زمان انتخابات ریاست جمهوری، هر جا دقیق شویم، ایشان از حواشی به دور بود و به اصل قضیه و حل مشکلات مردم پرداخته است.

وی تصریح کرد: دانشگاهیان باید در ابعاد مختلفی که می توانند ورود کرده تا ان شاءالله بتوانند مسیر این بزرگوار را ادامه دهند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس جمهوری که دور از حواشی بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس جمهوری که دور از حواشی بود"، کلیک کنید.