زمان اعلام شهریه مدارس غیردولتی برای سال جدید

زمان اعلام شهریه مدارس غیردولتی برای سال جدید

آفتاب نیوز :

احمد محمودزاده در گردهمایی مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور در هتل آسمان کرمان گفت: در سال جاری برای اولین بار خرداد ماه شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ شد و برای سال آینده در تلاشیم تا فروردین 1403 شهریه ها تعیین و ابلاغ شود.

وی افزود: برای اینکه معلمان مدارس غیردولتی از حقوق قانون کار و بیمه کامل بهره مند شوند بایستی آموزگاران در مدارس ابتدایی 31 ساعت و دبیران در مدارس متوسطه 35 ساعت کار کنند تا با توجه به اینکه سامانه کارکنان آموزش و پرورش به سامانه تامین اجتماعی متصل است این مهم محقق شود.

رییس سازمان مدارس و مراکزغیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهریه فوق برنامه در مدارس غیردولتی نه اجباری است نه اختیاری و به تناسب شرایط درباره آن تصمیم گیری می شود.

محمودزاده ضمن تشریح آیین نامه استقرار مدارس غیردولتی گفت: در پی اجرای رویداد زبان خارجی هم هستیم با این رویکرد که محتوای کتاب های آموزش زبان انگلیسی متناسب با فرهنگ خودمان باشد.

وی اظهارکرد: در خصوص شهریه مدارس غیردولتی باید شهریه های پایین ترمیم، شهریه های بالا کنترل و شهریه های متوسط متوازن شود، در حوزه نظارت بر مدارس غیردولتی هم تاکید مقام معظم رهبری است که “مدارس غیردولتی را نباید فارغ از نظارت دانست” در همین راستا و در پی نظارت های دقیق 886 مرکز غیردولتی غیرمجاز پلمب شده است.

رییس سازمان مدارس و مراکزغیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: توانمندسازی و ارتقای صلاحیت های حرفه ای نیروی انسانی بسیار اهمیت دارد، در همین مسیر 360 ساعت پودمان برگزار می شود، نیرو های مدارس غیردولتی هم مثل سایر نیرو ها باید حتما گزینش شوند و رشته متناسب داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان اعلام شهریه مدارس غیردولتی برای سال جدید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان اعلام شهریه مدارس غیردولتی برای سال جدید"، کلیک کنید.