سازمان ملل توقف اقدامات رژیم صهیونیستی در نقض حقوق فلسطینی ها را خواستار شد

سازمان ملل توقف اقدامات رژیم صهیونیستی در نقض حقوق فلسطینی ها را خواستار شد

کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل از رژیم صهیونیستی خواست به اقداماتش در نقض حقوق فلسطینی ها پایان دهد.

به گزارش نادیاتور، کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل در حساب کاربری خود در پلتفرم «ایکس» از رژیم صهیونیستی خواست اقداماتش در نقض حقوق فلسطینی ها را فورا متوقف کند.

به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، این کمیساریا در ادامه اعلام کرد: «گزارشی را منتشر کردیم که در آن بر افزایش شدت و خشونت منظم شهرک نشین ها در حق فلسطینی ها تمرکز شده است.»

کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل همچنین تاکید کرد که اقدامات رژیم صهیونیستی در نقض حقوق ساکنان فلسطینی باید فورا متوقف شود.

آمریکا، اتحادیه اروپا و کشورهای غربی مختلف در طول ماه های گذشته از رژیم صهیونستی خواسته اند که شهرک سازی های خود و نیز خشونت شهرک نشین ها در حق فلسطینی های ساکن کرانه باختری را متوقف کند.

برآوردها حاکی از حضور بیش از 720 هزار شهرک نشین در کرانه باختری از جمله شهر قدس شرقی است.

حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در طول پنج ماه گذشته موجب شهادت بیش از ده ها هزار غیرنظامی فلسطینی شده که بیشتر آنها را زنان و کودکان تشکیل می دهند، همچنین در اثر این حملات زیرساخت های غزه به شدت ویران شده و فاجعه انسانی بی سابقه ای در این منطقه رقم خورده است.

در نتیجه این نقض ها و جنایات، دیوان بین المللی دادگستری برای اولین بار رژیم صهیونیستی را به اتهام کشتار جمعی فلسطینی ها احضار کرد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان ملل توقف اقدامات رژیم صهیونیستی در نقض حقوق فلسطینی ها را خواستار شد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان ملل توقف اقدامات رژیم صهیونیستی در نقض حقوق فلسطینی ها را خواستار شد"، کلیک کنید.