سرپرست حجاج ایران وارد مدینه شد + ویدیو

سرپرست حجاج ایران وارد مدینه شد + ویدیو

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سیدعباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت با استقبال نمایندگان وزارتخانه های حج و کشور عربستان وارد شهر مدینه شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی نادیاتور به حج، ورود حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت و سید عباس حسینی، رییس سازمان حج و زیارت به مدینه با استقبال نمایندگانی از وزارتخانه های حج و کشور عربستان، علیرضا عنایتی ـ سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور ـ، حسن زرنگار ـ سرکنسول سفارت ایران در جده ـ و معاونان حج و زیارت در فرودگاه مدینه همراه بود.

سرپرست حجاج ایرانی (امیرالحاج) با بدرقه رسمی آیت الله محسن قمی ـ معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری ـ جمعه 28 اردیبهشت ماه، ایران را به مقصد عربستان ترک کرد.

نواب با حضور در شهرهای مدینه و مکه بر روند مطلوب اجرای عملیات حج تمتع 1403 در بخش های مختلف فرهنگی، اجرایی و پزشکی نظارت خواهد داشت.

اعزام زایران ایرانی از 24 اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا 18 خردادماه پروازهای رفت حج ادامه دارد. بنا بر تقویم عربستان، مناسک حج از 25 خردادماه آغاز خواهد شد.

درحال تکمیل است…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست حجاج ایران وارد مدینه شد + ویدیو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست حجاج ایران وارد مدینه شد + ویدیو"، کلیک کنید.