سناتور جنگ طلب آمریکایی: به اسراییل بمب دهید تا مثل بمباران هیروشیما جنگ را تمام کند!

سناتور جنگ طلب آمریکایی: به اسراییل بمب دهید تا مثل بمباران هیروشیما جنگ را تمام کند!

«لیندسی گراهام» سناتور جنگ طلب آمریکایی ضمن مطرح کردن مثالی از بمباران هیروشیما، گفت رژیم صهیونیستی باید آنچه را که نیاز دارد برای پیروزی در جنگ با حماس انجام دهد.

به گزارش نادیاتور، رژیم صهیونیستی علی رغم محکومیت های بین المللی و منطقه ای همچنان در دویست و بیستمین روز جنگ، به تجاوزات خود به غزه ادامه می دهد و نگرانی ها از حمله زمینی این رژیم به رفح موجب شده تا دولت آمریکا ارسال برخی تسلیحات سنگین به تل آویو را قطع کند.

این درحالیست که سناتور لیندسی گراهام با حضور در برنامه «میت د پرس» از تلویزیون ان بی سی نیوز ادعا کرد: «حماس مقصر تلفات غیرنظامیان است و از اسراییل می خواهیم تا زمانی که پیروزی قاطع کسب نشده، مهم نیست به چه قیمتی اما به مبارزه ادامه دهد.»

او افزود: «زمانی که ما به عنوان یک ملت پس از بندر پرل هاربر با ویرانی مواجه شدیم و در حین جنگ با آلمانی ها و ژاپنی ها بودیم، تصمیم گرفتیم که با بمباران هیروشیما و ناگازاکی توسط تسلیحات هسته ای به جنگ پایان دهیم. بنابراین اسراییل باید هر کاری برای بقای خود به عنوان طرف یهودی انجام دهد.»

درحالیکه گراهام علنا خواستار استفاده از تسلیحات هسته ای در غزه نشد، اما او قیاس جنجال برانگیزی را مبنی بر بمباران هیروشیما توسط آمریکا درباره حمله رژیم صهیونیستی در نوار غزه مطرح کرد.

این سناتور آمریکایی با اشاره به اقدام دولت «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا مبنی بر قطع ارسال برخی بمب های سنگین به رژیم صهیونیستی، گفت: «به اسراییل بمب هایی بدهید که نیروهای آن برای اتمام جنگ به آنها نیاز دارند. آنها نمی توانند جنگ را ببازند. اقدام بایدن، حماس و دیگر دشمنان اسراییل را تقویت می کند.»

در حال تکمیل…

سناتور جنگ طلب آمریکایی: به اسراییل بمب دهید تا مثل بمباران هیروشیما جنگ را تمام کند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سناتور جنگ طلب آمریکایی: به اسراییل بمب دهید تا مثل بمباران هیروشیما جنگ را تمام کند!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سناتور جنگ طلب آمریکایی: به اسراییل بمب دهید تا مثل بمباران هیروشیما جنگ را تمام کند!"، کلیک کنید.