سهامداران عدالت بخوانند/ اطلاعیه مهم درباره واریز مرحله دوم سود سهام عدالت

سهامداران عدالت بخوانند/ اطلاعیه مهم درباره واریز مرحله دوم سود سهام عدالت

به گزارش خبرگزاری نادیاتور، در اطلاعیه ای که سمات (سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار) در خصوص شرکت هایی که سود هام عدالت خود را واریز نکرده اند منتشر کرده، آمده است: با وجود رایزنی ها و مکاتبات مکرر، همچنان 9 شرکت سود سهام عدالت را به حساب های شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز نکرده اند.

بر اساس این اطلاعیه، شرکت های «صنایع سیمان دشتستان، گروه مپنا و فجر انرژی خلیج فارس» تاکنون هیچ اقدامی برای واریز سود سهام عدالت خود در مرحله اول و دوم انجام نداده اند.

همچنین، شرکت های «پارس سوییچ، ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت بندر عباس، پالایش نفت اصفهان و صنایع پتروشیمی خلیج فارس» نیز وجوه مرحله دوم خود را به حساب های شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز نکرده اند.

افزون بر این، در این اطلاعیه آمده است: در صورتی که شرکت های فوق در زمان مقرر سود مشمولان سهام عدالت را به حساب های شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز نکنند، پرداخت مرحله دوم سود دچار اختلال می شود.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهامداران عدالت بخوانند/ اطلاعیه مهم درباره واریز مرحله دوم سود سهام عدالت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهامداران عدالت بخوانند/ اطلاعیه مهم درباره واریز مرحله دوم سود سهام عدالت"، کلیک کنید.