شهید “غریبیان” پس از 41 سال گمنامی، شناسایی شد

شهید "غریبیان" پس از 41 سال گمنامی، شناسایی شد

به گزارش خبرگزاری نادیاتور استان همدان، بهرام دوست پرست با اعلام این خبر افزود: پیکر مطهر شهید “سید محسن غریبیان” که از طریق نمونه برداری DNA شناسایی شده به عنوان شهید گمنام در گلزار شهدای همدان خاکسپاری شده است.

وی گفت: شهید سید محسن غریبیان که در تاریخ 22 فروردین ماه سال 62 در عملیات والفجر یک به شهادت رسیده و پیکر مطهرش در عملیات تفحص سال 76 به عنوان گمنام در قطعه شهداء همدان خاکسپاری شده بود از طریق نمونه برداری(DNA) شناسایی شد.

وی افزود: خبر شناسایی به خانواده این شهید گرانقدر بعد از 41 سال چشم انتظاری در مراسمی به دعوت آستان قدس رضوی در جوارحرم مطهر آقا علی بن موسی الرضا (ع) اطلاع داده شد.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان همدان خاطرنشان کرد: شهید یاد شده جمعی لشکر27 محمد رسول الله (ص) متولد تهران بوده و خانواده در تهران ساکن هستند و مقرر شده تا در روزهای آینده مراسمی با حضور خانواده شهید در گلزار شهداء همدان برگزار شود که برنامه های آن متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

دوست پرست با بیان اینکه تصمیم ماندن یا نماندن پیکر شهید در همدان بر عهده خانواده شهید است، اظهار داشت: مزار مطهر این شهید گرانقدر در جوار مزار شهید سردار سعید قهاری سعید، در گلزار شهدای همدان است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید “غریبیان” پس از 41 سال گمنامی، شناسایی شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید “غریبیان” پس از 41 سال گمنامی، شناسایی شد"، کلیک کنید.