صالح مصطفوی نام قهرمان لیگ را لو داد

صالح مصطفوی نام قهرمان لیگ را لو داد

آفتاب نیوز :

حضور صالح مصطفوی روی نیمکت استقلال، یادآورد فصل رویایی است که آبی پوشان موفق شدند بدون شکست، قهرمانی لیگ را از آن خود کنند. شاگردان مجیدی به سال ها ناکامی این تیم پایان داده و با اقتدار، بر بام فوتبال ایران ایستادند.

مصطفوی که پس از جدایی از اتحاد کلباء راهی کانادا شده و از فوتبال به دور است، رقابت های لیگ ایران را به شکل جدی پیگیری می کند و حتی نظر خود درخصوص قهرمان لیگ بیست و سوم را نیز اعلام کرده است.

صالح مصطفوی در گفتگو با ایران ورزشی درباره دیدار اخیر استقلال برابر فولاد و بازپس گیری صدر جدول توسط شاگردان نکونام گفت: درباره این بازی می توانم به ذکر یک عبارت بسنده کنم؛ «همان همیشگی!» شاید فقط نظم و انضباط بیشتری که در زمان حضور روزبه چشمی در ترکیب اصلی تیم همیشه شاهد آن بودیم؛ این بار کمتر بود.

او گفت: ضمن اینکه بازیکنی مانند چشمی در زمین این حسن را دارد که به عنوان یک بزرگتر، از وقوع خیلی از اتفاقات در جریان بازی جلوگیری می کند. در هر صورت، چون او فرمانده استقلال محسوب می شود یک سری از کار ها مانند صحبت با داور یا اعتراضاتی که مطرح هست را مدیریت می کند.

مربی سابق استقلال ادامه داد: بنابراین غیبت او تا حدودی احساس می شد، این در حالی است که جدای از مباحث اخلاقی، این بازیکن از لحاظ فنی نیز مهره کارآمدی محسوب شده و بازیسازی از عقب زمین اصولاً وظیفه روزبه است که او به بهترین شکل ممکن این وظیفه را اجرا می کند. شاید در این مسیر اشتباهاتی هم وجود داشته باشد، اما وقتی پا به توپ حرکت می کند و بازیسازی را به بهترین شکل انجام می دهد، این اتفاقات باید دیده شود. در واقع این جریان باعث می شود تیم از عقب راه بیفتد. در این بین یک سری از مدافعان تیم چنین کیفیتی را ندارند و به نظر من چشمی و سهرابیان در خط دفاعی به بازیسازی تیم خیلی کمک می کنند.

صالح مصطفوی با اشاره به غیبت حردانی ادامه داد: در غیبت همه این نفراتی که از آن ها نام بردیم در کنار نفرات دیگری مانند مهدی پور یا سلیمی، استقلال خیلی خوب سوار بازی شده و بازی تاکتیکی و باکیفیتی را ارایه کرد. درواقع روال ثابت استقلال شاید با 10 درصد کاهش در این دیدار هم ادامه پیدا کرد. الان میل به خواستن و میل به بردن در این تیم بالاست و از لحاظ شکل بازی، روحی و روانی و جنگندگی تیم بسیار خوبی شده است.

وی درباره پیش بینی اش از روند 3 بازی آینده استقلال گفت: به نظرم تیم هر 3 بازی بعدی خود را می برد و اتفاقاً این پرسپولیس است که امتیاز از دست خواهد داد؛ بنابراین استقلال با اختلاف بیشتر از یک امتیاز قهرمان می شود. ما هم دعا می کنیم و خوشحالیم که این تیم خوب با بازیکنان و کادر خیلی خوب در آستانه قهرمانی قرار دارد.

مصطفوی در پایان گفت: انتخاب شایسته آتیلا حجازی به عنوان سرپرست باشگاه استقلال را تبریک عرض می کنم. واقعاً اینکه رنگی و اسمی از خاندان حجازی در این تیم باشد، لذتبخش است و آدم در چنین شرایطی کیف می کند. من سابقه همکاری با سعید رمضانی را داشته ام. واقعاً این خانواده و تمامی یادگاران حجازی جذاب و بی نظیر هستند. همه چیز در کنار هم دارد خیلی قشنگ شکل می گیرد. امیدوارم سیدحسین حسینی جام را در پایان فصل بالا برده و همه استقلالی ها را خوشحال کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صالح مصطفوی نام قهرمان لیگ را لو داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صالح مصطفوی نام قهرمان لیگ را لو داد"، کلیک کنید.