صعود آسان پرسپولیس با شکست حریف لیگ یکی/ ادامه روند صعودی اوسمار با سرخپوشان

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی

صعود آسان پرسپولیس با شکست حریف لیگ یکی ادامه روند صعودی اوسمار با سرخپوشان

پرسپولیس با عبور از نفت و گاز گچساران به مرحله بعدی جام حذفی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، تیم های پرسپولیس و نفت و گاز گچساران در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در انتها پرسپولیس به برتری 3 بر صفر رسید. 

داور: کیوان علی محمدی

اخطار: –عیسی آل کثیر (پرسپولیس) ؛ مجید تاجیک، ساسان جعفری کیا و امیر محمد منصف (نفت و گاز گچساران)

گل: مهدی ترابی (38) ، دانیال اسماعیلی فر (47) ، عیسی آل کثیر (55)

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، محمدحسین کنعانی زادگان (87- مسعود ریگی)، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر (68- وحدت حنانوف)، سینا اسد بیگی، محمد خدابنده لو، اوستون اورونوف، مهدی ترابی (68- سعید صادقی)، وحید امیری (77- امید عالیشاه) و عیسی آل کثیر (77- اسماعیل بابایی).

ترکیب نفت و گاز گچساران: وحید اصغرزاده، علی حدادی فر، امیرحسین صالحی، محسن آقایی، امین رضایی قلعه، محمدمهدی عسگری، جلیل پناهی، علی قربانخانی (71- علی نبی زاده)، مهدی کربلایی، مجید تاجیک و ساسان جعفری.

پرسپولیس در نیمه اول 38 دقیقه زمان گذاشت تا موفق شد دروازه نفت و گاز گچساران را باز کند. در نیمه دوم هم که حریف چیزی برای از دست ندادن نداشت، پرسپولیس در دقایق آغازین به دو گل رسید تا برتری اش را تضمین کند. بعد از آن پرسپولیس با میل و اشتهای اولیه بازی نکرد تا نتیجه تغییر نکند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود آسان پرسپولیس با شکست حریف لیگ یکی/ ادامه روند صعودی اوسمار با سرخپوشان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود آسان پرسپولیس با شکست حریف لیگ یکی/ ادامه روند صعودی اوسمار با سرخپوشان"، کلیک کنید.