طالبان از تمایل عربستان برای بازگشایی سفارتش در کابل خبر داد

طالبان از تمایل عربستان برای بازگشایی سفارتش در کابل خبر داد

رئیس هیئت اعزامی طالبان به دوحه از تمایل عربستان سعودی برای بازگشایی سفارت کشورش در کابل خبر داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان که سرپرستی هیئت اعزامی این گروه به دوحه را بر عهده دارد، امروز(یکشنبه) در حاشیه دوحه ۳ با نماینده ویژه عربستان سعودی دیدار کرد.

او در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «در آستانه نشست دوحه با نماینده عربستان سعودی دیدار کردیم.  مذاکرات سازنده‌ای بین دو طرف انجام شد».

به گزارش ایراف، ذبیح‌الله مجاهد در ادامه نوشته است که عربستان سعودی می‌خواهد هر چه زودتر سفارت خود در کابل را بازگشایی کند. آنها خواستار تعامل خوب با افغانستان هستند و افغانستان نیز عربستان سعودی را کشور مهمی می‌داند.

مجاهد از صبح امروز با نمایندگان ویژه کشورهای روسیه، هند و ازبکستان دیدار و در رابطه با موضوعات مختلف گفت‌وگو کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طالبان از تمایل عربستان برای بازگشایی سفارتش در کابل خبر داد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طالبان از تمایل عربستان برای بازگشایی سفارتش در کابل خبر داد"، کلیک کنید.