طلای با ارزش تیمی سه نفر برای مردان ایران – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

طلای با ارزش تیمی سه نفر برای مردان ایران - خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نادیاتور، این دوره از مسابقات امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور 216 پومسه رو به میزبانی ویتنام در سالن «تین سون» شهر دانانگ پیگیری شد و تکواندوکاران حاضر در این رقابت ها در بخش تیمی به مصاف هم رفند که حاصل تلاش نمایندگان کشورمان کسب 3 مدال طلا، نقره و برنز بود.

در بخش تیمی سه نفره تیم ملی ایران با اقتدار قهرمان شد و مدال طلا را کسب کرد. تیم ایران با ترکیب حسین بهشتی، مهدی جمالی و علی سلمانی پا به این رقابت ها گذاشته بود و موفق شد بالاتر از میزبان روی سکوی نخست آسیا بایستاد. در بخش تیمی دو نفره بالای 30 سال ایران با ترکیب فرهمند و بهشتی موفق به کسب نشان نقره شد. در همین بخش و رده سنی زیر 30 سال نیز تاجی و زندی بعد از چین تایپه و تایلند عنوان سوم و مدال برنز را کسب کردند.

بر همین اساس تیم ملی ایران که با 9 تکواندوکار در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود موفق به کسب سه مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز شد. مهدیه عقبایی، یاسمن لیموچی و تیمی سه نفره موفق به کسب مدال طلا شدند. آتوسا فرهمند، یاسین زندی، مهدی جمالی و تیمی دو نفره بالای 30 سال چهار مدال نقره، علی سلمانی، محمد تقی حاتمی و تیمی دو نفره زیر 30 هم سه مدال برای تیم ملی کشورمان کسب کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلای با ارزش تیمی سه نفر برای مردان ایران – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلای با ارزش تیمی سه نفر برای مردان ایران – خبرگزاری نادیاتور | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.