عجله نکنید، یک مربی بزرگ می آید!

عجله نکنید، یک مربی بزرگ می آید!

آفتاب نیوز :

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است: مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان از پیش از پایان فصل گذشته شروع شد و در حال حاضر این روند به خوبی پیش می رود. بعد از تصمیم اوسمار ویرا برای جدایی از جمع سرخپوشان نیز، مدیر عامل باشگاه بر اساس اختیارات تفویض شده از سوی هییت مدیره سعی کرد در آرامش کامل و با ارزیابی گزینه های موجود خارجی، با یک سرمربی کارنامه دار به توافق برسد که مسلما چنین کاری با عجله و شتاب زدگی به سرانجام نمی رسد.

همچنین با وجود محرومیت مدیرعامل باشگاه از سوی فدراسیون فوتبال، مذاکرات از سوی معاون ورزشی در حال انجام است و پس از پایان محرومیت آقای درویش این مذاکرات و توافقات رسمی خواهند شد.

در همین راستا بانک شهر به عنوان سهامدار اصلی، همواره به دور از فضای حاشیه ای و بر اساس منافع باشگاه در جهت توسعه و ارتقاء باشگاه در زمینه های مختلف اقدامات خود را شروع کرده و با قدرت ادامه خواهد داد.

در این همین راستا این بانک طی دو ماه اخیر با تزریق منابع مالی مورد نیاز در حساس ترین زمان ممکن در رقابت های لیگ برتر، با حداقل کردن مشکلات مالی باشگاه توانسته است به عنوان یک سهامدار عمده نقش بسیار مهمی در تکرار قهرمانی داشته باشد. بانکی که در سالیان اخیر نیز با پرداخت تسهیلات ارزی و ریالی جهت تسویه بدهی های باشگاه، یکی از ارکان اصلی اخذ مجوز حرفه ای بوده است.

باشگاه بزرگ پرسپولیس امیدوار است در کنار همه سهامداران و همینطور هواداران عزیز و حامیان مالی باشگاه، فصل درخشانی را با همدلی و همکاری همه ارکان باشگاه برای پرسپولیس رقم بزنیم.

مدیران باشگاه پرسپولیس برای کسب موفقیت حداکثری، همواره دست افرادی که خواهان کمک به باشگاه بوده اند را به گرمی فشرده و در صدد است با استفاده حداکثری از ظرفیت های کنسرسیوم بانکی، حمایت های همیشگی حامیان مالی و حضور پر شور هواداران، ترکیب سهامدار – حامی – هوادار را به نحوی شایسته که متضمن موفقیت باشگاه باشد را کنار هم داشته باشد.

همه باید بدانیم عده ای این روز ها به دنبال تفرقه و اختلاف بین این ترکیب سه گانه هستند؛ لذا از هواداران فهیم درخواست می شود همچون گذشته ضمن اعتماد به مدیریت باشگاه، به شدت از هرگونه ایجاد حاشیه پرهیز نمایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عجله نکنید، یک مربی بزرگ می آید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عجله نکنید، یک مربی بزرگ می آید!"، کلیک کنید.