علی خسروی پشیمان شد! – نادیاتور

علی خسروی پشیمان شد! - نادیاتور

به گزارش خبرگزاری نادیاتور؛ علی خسروی، عضو کمیته داوران پس از انتشار برخی استوری ها در صفحه مجازی خود، با دستور موقت کمیته اخلاق 20 روز محروم شد.

او پس از حضور در جلسه کمیته اخلاق در رابطه با این موضوع به فارس، گفت: با توجه به حکم موقتی که کمیته اخلاق برای بنده صادر کرد و توسط سایت فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی شد، امروز به این کمیته مراجعه و با رییس آن جلسه ای برگزار کردم .اسدی مقدم اعلام کرد طبق کدهای اخلاقی فیفا بازنشر فحاشی ها و استوری های اینجانب در چند روز گذشته یک کار غیرحرفه ای بوده است . من هم در پاسخ گفتم در این چند روز از سوی هواداران منتسب به تیم های مختلف خیلی در فشار مجازی بودم . تلفن، فضای اینستاگرام و واتس آپ من مورد حمله قرار گرفت و با اعلام آدرس محل زندگی و کارم احساس خطر کردم. من هم مجبور شدم آنها را بازنشر کنم .

عضو کمیته داوران تاکید کرد: حرفی ندارم که این کار طبق کدهای اخلاقی فیفا مشکل دارد. در روزهای اخیر به دلیل درگذشت مرحوم حسین خوشخوان درگیر مربوط به تشییع وی بودم و واقعا از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشتم. با ناراحتی این استوری ها را منتشر کردم . پس از 45 سال کار داوری متوجه شدم این اقدام حرفه ای نبوده و نمی خواهم هیچکس را از خود دلخور کنم .

خسروی عنوان کرد: از تمام افرادی که به من کلماتی گفتند گذشت می کنم ولی از کسانی که از من دلخور شده اند، دلجویی می کنم. استقلال را با حجازی ها و پورحیدری ها و پرسپولیس را با علی پروین ها، صفر ایرانپاک ها و حسین کلانی ها می شناسم. من یک فرد کاملا فوتبالی هستم و اگر چند روز هم در فوتبال استراحت کنم برای خودم خوب است.

وی ادامه داد: البته بدانید اهل بی احترامی کردن به هیچکس نیستم و در این چند روز هم استوری هایی منتشر کردم که قبول دارم این کار به عنوان عضو کمیته داوران حرفه ای نبود.

عضو کمیته داوران در پایان گفت: افرادی که در این مدت به من و خانواده ام فحاشی کردند، پرونده شان از طریق قوه قضاییه و دادگاه ها پیگیری و به زودی احضار می شوند. پرونده آنها امروز در دادگاه تشکیل شد. از افرادی هم که بابت رفتار من دلخور شدند، دلجویی می کنم اما فقط از خودم دفاع کردم .

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی خسروی پشیمان شد! – نادیاتور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی خسروی پشیمان شد! – نادیاتور"، کلیک کنید.