عکس| تیمی که می تواند تاریخ ساز شود

به گزارش خبرگزاری نادیاتور؛مس رفسنجان که یک فصل عجیب با اتفاقات تلخ و شیرین متفاوت را تجربه کرده بالاخره در هفته های پایانی یک عکس تیمی کامل را قبل از مسابقه حساس با تراکتور در جام حذفی به ثبت رساند.

در گزارش ورزش سه آمده است: در این تصویر چهره بازیکنان و کادر فنی نیم فصل دوم در کنار مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان دیده می شود در حالی که این تیم با حضور محرم نویدکیا تغییرات زیادی داشته و بازیکنان و اعضای کادر فنی نیم فصل اول که از جمع نارنجی پوشان جدا شدند در عکس تیمی مربوط به فصل 1402-1403 حضور ندارند.

2022561

در واقع می توان گفت این تیم نیم فصل دوم مس در فصل جاری است که امروز تلاش می کند طلسم ناکامی در یک چهارم نهایی جام حذفی را بشکند و برای اولین بار در تاریخ به نیمه نهایی این رقابت ها صعود کند.

مس رفسنجان برای سومین بار به جمع هشتم تیم پایانی جام حذفی رسیده اما باید دید نویدکیا می تواند این تیم را در جدال سخت تبریز به جمع چهار تیم پایانی برساند یا خیر.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| تیمی که می تواند تاریخ ساز شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| تیمی که می تواند تاریخ ساز شود"، کلیک کنید.