عکس| مسعود پزشکیان، یک فوتسالیست قهار!

به گزارش خبرگزاری نادیاتور؛ این پزشک متخصص قلب در رقابتی فشرده که مقدمات آن بیش از یک ماه طول کشید با غلبه بر رقبای شناخته شده خود از امروز به عنوان رئیس جمهور چهره اول اجرایی کشور بزرگ ایران خواهد بود.

به نقل از ورزش سه مسعود پزشکیان متولد تبریز و نماینده دیرپای مجلس شورای اسلامی است که با موفقیت در مناظره‌ها و با روشی جدید و با گفتمان صادقانه و بدون وعده نامش به عنوان نفر اول منتخب مردم ایران از صندوق‌ها بیرون آمد، در حالی که حتی پیش از شروع انتخابات به سختی قابل پیش‌بینی بود که او رئیس جمهوری آینده ایران باشد.

پزشکیان روز گذشته رأی تعداد زیادی از چهره‌های شاخص ورزشی را پشت سر داشت و بنابر اخبار درگوشی اخذشده بسیاری از ملی‌پوشان فوتبال و چهره‌های شاخص در رشته‌های دیگر رأی‌شان را برای او به صندوق انداختند. اگرچه این آرا علنی نشده است.

حضور رئیس جمهوری ایران در یک محفل ورزشی به حضور او در مراسم ختم همسر محمدرضا زنوزی برمی‌گردد که او به حکم همشهری‌گری و رفاقت قدیمی با مالک تراکتور در آن حضور پیدا کرده بود؛ اما پیش از این هم او بارها در جمع ورزشی‌ها حاضر شده و حتی مهارت خود را در رشته فوتسال به رخ کشیده بود. اگر بازی پزشکیان را از نزدیک دیده باشید، متوجه می‌شوید که او یک سالنی‌باز قهار هم هست.

عکس| مسعود پزشکیان، یک فوتسالیست قهار!

این عکس مربوط به حدود 10 سال پیش و دوره حضور امیر قلعه‌نویی در تیم تراکتور به عنوان سرمربی است که عکسی با مسعود پزشکیان به عنوان نماینده مردم تبریز در آن زمان انداخته است؛ تصویری که حالا ارزش دیدن بیشتری دارد.

فوتبال و ورزش ایران با استقرار کابینه جدید در انتظار تحولات و حرکات رو به جلوی بیشتری هستند. به خصوص که تجربه‌های مشابه در کشورهای همسایه اهمیت و پتانسیل فوتبال را بیش از گذشته پیش چشم ما ترسیم کرده است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| مسعود پزشکیان، یک فوتسالیست قهار!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| مسعود پزشکیان، یک فوتسالیست قهار!"، کلیک کنید.