عکس| مهمان ویژه رونالدو در زمین فوتبال چه کسی بود؟

به گزارش خبرگزاری نادیاتور؛ کریستیانو رونالدو در نیمه دیدار پرتغال مقابل ترکیه دوم پاس گل سوم پرتغال را به برونو فرناندس داد تا ‏نام اسطوره پرتغال در این یورو به عنوان کسی که تا اینجا یک پاس گل ‏داده ثبت شود.

چند دقیقه بعد شاهد اتفاق جالبی در ورزشگاه ‏بودیم. ‏ یک هوادار کم سن و سال کریس رونالدو وارد زمین شده و به سمت ‏رونالدو دوید. کریستیانو که از سر و صداهای اطراف متوجه شده بود ‏برگشت و وقتی این کودک را دید آغوش خود را به روی او باز کرد تا ‏یکی از زیباترین تصاویر این یورو ثبت شود. ‏

پس از این که مأموران امنیتی برای گرفتن او وارد زمین شدند، از دست آن‌ها در رفت و هواداران هم تشویقش کردند که باعث خنده رونالدو شد.

عکس| مهمان ویژه رونالدو در زمین فوتبال چه کسی بود؟

عکس| مهمان ویژه رونالدو در زمین فوتبال چه کسی بود؟

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| مهمان ویژه رونالدو در زمین فوتبال چه کسی بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| مهمان ویژه رونالدو در زمین فوتبال چه کسی بود؟"، کلیک کنید.