فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران

فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران

ثبت‌نام دومین آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران درحالی از هفته گذشته آغاز شده که فردا (۱۶ تیرماه) آخرین مهلت ثبت‌نام در این آزمون است.

به گزارش نادیاتور، در فصل دوم قانون تشکیل سازمان نظام روانشناسی و مشاوره‌ ،تعیین حدود صلاحیت‌های تخصصی و صدور شماره نظام و پروانه کار اعضای سازمان مورد تأکید قرار داده شده است.

بر همین اساس ثبت‌نام دومین آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران از ۹ تیرماه آغاز شد و تا شنبه ۱۶ تیرماه ادامه دارد؛‌ این آزمون روز جمعه (۲۶ مردادماه سال ۱۴۰۳) با توجه به آمار به صورت متمرکز در تهران و یا برخی مراکز استان‌ها، از طریق سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور برگزار می­‌شود.

کلیه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره که دارای صلاحیت‌های لازم و مندرج در این راهنما هستند، پس از احراز حد نصاب آزمون کتبی و در صورت دارا بودن سایر شرایط مندرج در درگاه ملی مجوزها به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌­ای و تخصصی از سوی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران نائل خواهند شد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران"، کلیک کنید.