فرشته حسینی و نوید محمدزاده هم بازی شدند + جزییات

فرشته حسینی و نوید محمدزاده هم بازی شدند + جزییات

آفتاب نیوز :

«جنگل آسفالت» سریالی است با بازی نوید محمدزاده که این روز ها می توان به او لقب ستاره فیلم های قاچاق شده را داد. او امسال سه فیلم مهم را در راه اکران داشت که هیچ کدام به پرده نرسیدند و پیش از نمایش عمومی فیلم، نسخه قاچاق آن ها به بازار راه پیدا کرد. فیلم های «شب، داخلی، دیوار» ساخته وحید جلیلوند، «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی و «تفریق» آخرین ساخته مانی حقیقی سه فیلم نوید محمدزاده بودند که امسال به جای اکران در سینما به شکل قاچاق پخش شدند. حالا او سریال جنگل آسفالت را در راه پخش از شبکه نمایش خانگی دارد که پس از غورباغه و آکتور، سومین حضور او در سریالی در شبکه نمایش خانگی است که حتما مخاطبان زیادی را جلب خواهد کرد.

کارگردان جنگل آسفالت که به زودی و پس از پایان سریال داوینچیز به کارگردانی افشین هاشمی، نمایشش شروع می شود. پژمان تیمورتاش است که فیلمنامه آن را هم همراه پژمان مهدی اسدی نوشته و اسماعیل عفیفه تهیه کننده آن است.

به غیر از نوید محمدزاده، فرشته حسینی هم در این سریال بازی می کند که در واقع دومین همکاری مشترک این زوج پس از سریال غورباقه هومن سیدی است. امیر جعفری، ریما رامین فر، مریلا زارعی و آزاده صمدی هم دیگر بازیگران «جنگل آسفالت» هستند.

این درام اجتماعی در باره هنگامه (دختری 25 ساله) است که با بحرانی بزرگ روبه رو می شود. برادر کوچک تر او، دانیال، به دنبال نزاعی در گذشته در آستانه قصاص قرار دارد و هنگامه تمام تلاشش را می کند تا بتواند مبلغ مورد نظر اولیا دم را فراهم کند و برادرش را نجات دهد.

پژمان تیمورتاش، نویسنده، بازیگر و فیلمساز پیش از این فیلم سینمایی مفت آباد را به عنوان نخستین تجربه سینمایی ساخته و نگارش رمان قبل از مردن چشم هایت را ببند، بازی در فیلم سینمایی گلدن تایم و نویسندگی فیلم شهربانو بخشی از کار های اوست. اسماعیل عفیفه، تهیه کننده این سریال هم از تهیه کننده های قدیمی تلویزیون است که سریال های پربیننده همسایه ها، پس از باران، میوه ممنوعه، مامور بدرقه و در مسیر زاینده رود را در کارنامه دارد و سریال جیران هم با تهیه کنندگی او از شبکه نمایش خانگی پخش شده است. سریال جنگل آسفالت که نامش یادآور فیلم نوآر جنگل آسفالت به کارگردانی جان هیوستون در دهه 50 میلادی است، روز جمعه سوم فروردین منتشر خواهد شد.

سوشون در راه نمایش

سریال سووشون به کارگردانی نرگس آبیار هم پس از مدت ها فیلمبرداری آماده شده و خبر ها حاکی از این است که این سریال هم که اقتباسی از رمان سووشون سیمین دانشور است، سال 1403 در منتشر خواهد شد، هرچند که گفته شده بود این سریال اسفند امسال به پخش خواهد رسید.

داستان سووشون در سال های آخر جنگ جهانی دوم و در شیراز می گذرد و وضعیت سال های 20 تا 25 این منطقه را روایت می کند. هرچند گفته می شود وقایع 28 مرداد 32 هم در رمان که در سال 48 منتشر شده، بی تاثیر نبوده است. در سووشون نرگس آبیار بهنوش طباطبایی، میلاد کی مرام، هوتن شکیبا، مجید صالحی، سام درخشانی، ترلان پروانه و آزاده صمدی بازی دارند.

به این ترتیب به نظر می رسد فصل جدید سریال های شبکه نمایش خانگی با بازیگران مطرح در راه است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرشته حسینی و نوید محمدزاده هم بازی شدند + جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرشته حسینی و نوید محمدزاده هم بازی شدند + جزییات"، کلیک کنید.