‌فعالیت شبانه‌روزی و خدمت به مردم، ملاک انتخاب رئیس جمهور آینده باشد

‌فعالیت شبانه‌روزی و خدمت به مردم، ملاک انتخاب رئیس جمهور آینده باشد

نادیاتور/فارس رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به ضرورت تداوم راه شهید رئیسی، فعالیت شبانه‌روزی و خدمت به مردم را ملاکی برای انتخاب رئیس جمهور آینده دانست.

افسانه خواست‌خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار نادیاتور، با اشاره به اهمیت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم گفت: در واقع کشور ما در حدود ۵ ماه گذشته ۴ انتخابات را تجربه کرده است. انتخاب مجلس خبرگان و انتخابات مجلس که در دو مرحله انجام شد. با شرایط پیش آمده یعنی شهادت شهید رئیسی و جمعی از مدیران خدمتگزار، انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری هم مجدد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نقش مشارکت آگاهانه مردم در یک رویداد بزرگ ملی بسیار مهم است. حضور پرشور در انتخابات گذشته پاسخی قاطع به دشمنان این مرز و بوم بود که چشم امید به مأیوس کردن مردم از نظام دارند.

خواست‌خدایی افزود: ان‌شاءالله در انتخابات پیش رو هم دشمن ناامید شود و مردم با بصیرت کامل، حضور پر شور و شوق خود را نشان خواهند داد.

وی اظهار کرد: بخشی از این بصیرت به خاطر اعتقاد قلبی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است. لذا ملت باید با شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح از خون شهیدان خدمت پاسداری کنند که برای خدمت به میهن و مردم از جان خود گذشتند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: حضور پرشور در انتخابات، پشتوانه‌ای مردمی و متضمن اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

 وی با یادآوری منویات مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب اشاره فرمودند که شخص منتخب باید شرایط خاصی داشته باشد و مردم نیز باید با بصیرت بیشتری به پای صندوق های رأی بیایند. چون انتخابات دوره دوم از حساسیت بیشتری برخوردار است و قطعاً شخص منتخب باید اعتقاد قلبی و عملی به مبانی انقلاب و نظام داشته باشد و ضمن کارآمدی، توانایی انجام کار داشته باشد.

خواست‌خدایی تصریح کرد: با نگاهی به کارنامه و گذشته افراد کارآمدی آن‌ها ثابت می‌شود. فعالیت شبانه‌روزی و خدمت به مردم ملاک برای انتخاب ریاست جمهوری است و در واقع تیمی که نامزدهای انتخاباتی مشخص کرده‌اند نشان دهنده این است که رئیس جمهور آینده چه برنامه‌هایی قرار است برای مردم ارائه دهد.

خواست‌خدایی در پایان با بیان اینکه رییس جمهور منتخب باید توانایی استفاده از ظرفیت‌های کشور را داشته باشد، گفت: ان‌شاءالله در این هفته انتخابات پر شورتری خواهیم داشت و اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان خواهیم کشید.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "‌فعالیت شبانه‌روزی و خدمت به مردم، ملاک انتخاب رئیس جمهور آینده باشد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "‌فعالیت شبانه‌روزی و خدمت به مردم، ملاک انتخاب رئیس جمهور آینده باشد"، کلیک کنید.