فیلم‌های پهپاد «هدهد» دشمن را نگران کرد

فیلم‌های پهپاد «هدهد» دشمن را نگران کرد

رهبر انصارالله یمن اعلام کرد که ویدئوهای منتشر شده از پهپاد «هدهد» متعلق به حزب‌الله لبنان، دشمن را نگران کرده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، الحوثی امروز پنجشنبه با اشاره به پرواز پهپاد حزب‌الله لبنان بر فراز سرزمین‌های اشغالی و تصویربرداری آن از مناطق مهم نظامی و امنیتی، اعلام کرد: کلیپ‌های پخش شده که شامل بررسی دقیق مناطق وسیع در شمال فلسطین است، دشمن را نگران کرد.

الحوثی در ادامه تاکید کرد که آنچه در ویدئوهای بررسی مجتمع‌های تولیدی، پایگاه‌های نظامی و اهداف حیاتی گنجانده شده، بانک هدف حزب الله است.

حزب الله روز سه شنبه ویدیویی از تصاویر گرفته شده توسط یک پهپاد شناسایی خود را منتشر و اعلام کرد که این پرنده بر فراز شهرک‌های شمالی به پرواز در آمده است.

این مستند بی سابقه در سایه سفر عاموس هوکشتاین فرستاده ویژه آمریکا که امروز وارد لبنان شد، در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت.

این پهپاد بعد از پرواز بر فراز خلیج حیفا به پایگاه خود در لبنان بازگشت و در ویدیوی منتشر شده می‌توان جزئیاتی از تاسیسات تصویر برداری شده توسط آن را به وضوح مشاهده کرد که در میان آنها می‌توان به کارخانه (تسلیحاتی) رافائل، تاسیسات گنبد آهنین، انبارهای موشک‌ها و غیره را مشاهده کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم‌های پهپاد «هدهد» دشمن را نگران کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم‌های پهپاد «هدهد» دشمن را نگران کرد"، کلیک کنید.