قیمت سکه افزایش یافت – خبرگزاری نادیاتور

قیمت سکه افزایش یافت

هر سکه تمام طرح جدید امروز (سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳) در بازار طلای تهران با ۴۱۹ هزار تومان افزایش نسبت به قیمت پایانی روز کاری گذشته به مبلغ ۴۳ میلیون و ۵۶ هزار تومان معامله شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید تا لحظه درج این خبر در معاملات امروز (سه شنبه ۱۲ تیر) در بازار طلای تهران نسبت به روز کاری گذشته، ۴۱۹ هزار تومان افزایش یافت و به قیمت ۴۳میلیون و ۵۶ هزار تومان داد و ستد شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با کاهش ۹۵ هزار تومانی نسبت به قیمت روز کاری گذشته، ۳۸ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان معامله شد.

امروز نیم سکه ۲۴ میلیون و ۲۵۰ تومان قیمت خورد؛ ربع سکه نیز ۱۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار طلای تهران در مقایسه با روز گذشته با کاهش ۷ هزار تومانی، سه میلیون و ۵۲۲ هزار تومان معامله شد.

امروز بهای هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با کاهش ۸ دلاری، ۲ هزار و ۳۲۳ دلار بود.

قیمت سکه افزایش یافت – خبرگزاری نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت سکه افزایش یافت – خبرگزاری نادیاتور" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت سکه افزایش یافت – خبرگزاری نادیاتور"، کلیک کنید.