لاپورتا: آمدن ام باپه؟ به لاماسیا اعتماد دارم / ژاوی به تیم اعتماد نداشت!

لاپورتا: آمدن ام باپه؟ به لاماسیا اعتماد دارم / ژاوی به تیم اعتماد نداشت!

خوآن لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا ساعتی پیش در یک برنامه تلویزیونی درباره مسایل مختلف از جمله آمدن ام باپه به ریال مادرید و اخراج ژاوی و انتصاب هانسی فلیک صحبت کرد.

به گزارش نادیاتور، لاپورتا درباره انتقال کیلیان ام باپه به ریال مادرید گفت: «به عنوان هوادار بارسا، دیدن ام باپه با پیراهن ریال مادرید خبر خوبی نیست. اما صادقانه بگویم، من ترجیح می دهم استراتژی ما به پروژه ای با بازیکنانی که در لاماسیا تولید و ساخته شده اند اعتماد کنیم. من به رقبای خود احترام می گذارم، اما فلسفه خود را حفظ می کنم.

او همچنین درباره اخراج ژاوی هرناندس و انتخاب هانسی فلیک گفت: «ژاوی به من گفت که به این تیم اعتماد دارد، اما برخی از اظهاراتش پس از صحبت با من به نظر رسید که نظرش را تغییر داده است. این باعث شد که دوباره فکر کنم و من این احساس را داشتم که باید تغییری انجام دهم، احساسی مشترک با هیات مدیره. از زمانی که دوباره به باشگاه پیوستم، به فکر هانسی فلیک به عنوان سرمربی بارسا افتادم. او بلافاصله پس از اعلام جدایی ژاوی شروع به مطالعه تیم کرد. همه گزارش هایی که درباره فلیک داشتیم فوق العاده مثبت بودند. دکو و بویان نیز احساس مشابهی داشتند.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپورتا: آمدن ام باپه؟ به لاماسیا اعتماد دارم / ژاوی به تیم اعتماد نداشت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپورتا: آمدن ام باپه؟ به لاماسیا اعتماد دارم / ژاوی به تیم اعتماد نداشت!"، کلیک کنید.