لزوم تعیین شهردار ویژه برای ایمنی بازار تهران/ وعده جدید برای زمان راه اندازی پایانه شرق

لزوم تعیین شهردار ویژه برای ایمنی بازار تهران/ وعده جدید برای زمان راه اندازی پایانه شرق

رییس شورای شهر تهران درباره تحویل زمین در پایانه شرق به شرکت شهروند گفت: مقرر بود شرکت شهروند 200 میلیارد تومان اعتبار به فرایند احداث پایانه شرق کمک کند که علی الظاهر این رقم از سوی شرکت شهروند پرداخت شده و انتظار می رود که سازمان پایانه ها هر چه سریع تر زمین متعلق به شرکت شهروند در موقعیت جغرافیایی پایانه شرق را به شرکت شهروند تحویل بدهد.

به گزارش نادیاتور، مهدی چمران پیش از آغاز دویست و نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز به بررسی بهای خدمات بازدید از برج میلاد و همچنین مراکز فرهنگی و موضعی شهرداری تهران پرداخته خواهد شد.

وی افزود: در جلسه امروز همچنین لایحه HSE شهرداری تهران بررسی خواهد شد. در ادامه نیز به اساسنامه آرامستان شهر تهران خواهیم پرداخت.

رییس شورای شهر تهران به بحث ساخت وساز در مراکز ساختمان های میراثی اشاره کرد و افزود: این موضوع نیز در دستور کار امروز جلسه شورای شهر قرار دارد.

چمران در خصوص موضوع ایمنی بازار تهران تاکید کرد: این مسیله بسیار مهمی است که شورای شهر تهران نیز به آن ورودی جدی داشته و در واقع ما باید برای بازار تهران یک شهردار ویژه در نظر بگیریم که شهردار بازار زیر نظر شهردار منطقه 12 با تمام اختیارات فعالیت داشته باشد.امیدواریم در راستای ایمن سازی بازار دستگاه های مختلف از جمله وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با مدیریت شهری همکاری داشته باشند.

رییس شورای شهر تهران در ارتباط با واگذاری و تحویل زمین واقع در پایانه شرق به شرکت شهروند اظهار کرد: پیش از این قرار بود که شرکت شهروند 200 میلیارد تومان اعتبار به فرایند احداث پایانه شرق کمک کند که علی الظاهر این رقم از سوی شرکت شهروند پرداخت شده و انتظار می رود که سازمان پایانه ها هر چه سریع تر زمین متعلق به شرکت شهروند در موقعیت جغرافیایی پایانه شرق را به شرکت شهروند تحویل بدهد.

رییس شورای شهر تهران در ارتباط با زمان راه اندازی پایانه شرق نیز گفت: پیش از این قرار بود تا پایان سال راه اندازی بشود؛ اما مجددا وعده دادند که اردیبهشت یا خردادماه این مجموعه راه اندازی خواهد شد.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم تعیین شهردار ویژه برای ایمنی بازار تهران/ وعده جدید برای زمان راه اندازی پایانه شرق" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم تعیین شهردار ویژه برای ایمنی بازار تهران/ وعده جدید برای زمان راه اندازی پایانه شرق"، کلیک کنید.