لیبرمن: پس از 8 ماه جنگ، «رسوایی کامل» نصیب اسراییل شد

لیبرمن: پس از 8 ماه جنگ، «رسوایی کامل» نصیب اسراییل شد

وزیر پیشین جنگ رژیم صهیونیستی ضمن اعلام اینکه کابینه نتانیاهو در جنگ با حماس و مقابله با مقاومت لبنان شکست خورده است، تاکید کرد با گذشت 8 ماه از جنگ غزه، تنها سهم رژیم صهیونیستی رسوایی است.

به گزارش نادیاتور، «آویگدور لیبرمن» وزیر پیشین جنگ رژیم صهیونیستی و رییس حزب «اسراییل خانه ما» اذعان کرد پس از 8 ماه جنگ، به جای پیروزی کامل، «رسوایی کامل» نصیب این رژیم شده است.

رژیم صهیونیستی از ابتدای حمله به غزه مدعی است به دنبال دستیابی به اهداف ادعایی خود از جمله نابودی حماس و آزادی اسرای غزه است؛ ادعایی که تا کنون عملی نشده است.

به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، لیبرمن امروز جمعه گفت کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی شمال فلسطین اشغالی را از دست داده است و همچنان در برابر حزب الله لبنان تسلیم است و مقاومت لبنان هر کاری که بخواهد انجام می دهد.

وی افزود کابینه نتانیاهو پس از گذشت 8 ماه از جنگ هنوز نه توانسته جنبش حماس را نابود کند و نه اسرای صهیونیستی را بازگرداند.

در همین زمینه، «آوی دیختر» عضو کابینه کوچک رژیم صهیونیستی هم اعتراف کرد: حقیقت این است که حماس هفتم اکتبر در عرض یک ساعت ما را به اشغال خود درآورد و این گویای همه چیز است.

«یعقوب عمیدرور» رییس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی هم در خصوص تحولات شمال فلسطین اشغالی گفت جنگ در شمال دشوار خواهد بود و موشک های حزب الله به همه جای فلسطین اشغالی خواهد رسید.

رسانه های صهیونیستی نیز هشدار دادند به واسطه قدرت بالای جنبش حماس در رهبری و ایستادگی، نباید این جنبش را دست کم گرفت.

این رسانه ها درخصوص محور مقاومت لبنان هم گوش زد کردند که پس از چند ماه جنگ و درگیری، توان نظامی محور مقاومت لبنان همچنان دست نخورده باقی مانده است.

پایان خبر نادیاتور

لیبرمن: پس از 8 ماه جنگ، «رسوایی کامل» نصیب اسراییل شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیبرمن: پس از 8 ماه جنگ، «رسوایی کامل» نصیب اسراییل شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیبرمن: پس از 8 ماه جنگ، «رسوایی کامل» نصیب اسراییل شد"، کلیک کنید.