مجارستان دومین قربانی آلمان / صعود زودهنگام ژرمن‌ها به مرحله حذفی

مجارستان دومین قربانی آلمان / صعود زودهنگام ژرمن‌ها به مرحله حذفی

آفتاب‌‌نیوز :

در دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های ۲۰۲۴ اروپا، در چارچوب دیدارهای گروهA، تیم‌های آلمان و مجارستان از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه مرسدس بنز آره‌نا به مصاف هم رفتند.

آلمان با یولیان ناگلزما جوان در خانه به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در حالی به مصاف مجارستان رفت که در اولین دیدار توانست اسکاتلند را با نتیجه ۵ بر یک شکست دهد. مجارستان اما در دیدار اول با نتیجه ۳ بر یک برابر مقابل سوئیس، باخت و در مقابل میزبان نیز کار سختی داشت.

مسابقه قابل پیش‌بینی آغاز شد و آلمان با یک فوتبال رو به جلو توانست در دقیقه ۲۲ دروازه مجارستان را باز کند. جمال موسیالا زننده گل اول آلمان بود تا فشار برای زدن گل از روی ژرمن‌ها برداشته شود.

مجارستان در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول توانست توسط رولند زالای دروازه مانوئل نویر را باز کند که دنی ماکیله، داور هلندی پس از بازبینی تصاویر کمک داور ویدئویی، گل را نپذیرفت تا نیمه اول با برتری یک بر صفر آلمان به پایان برسد.

نیمه دوم را هم این آلمان بود که برتر آغاز کرد و شاگردان ناگلزمان به دنبال افزایش گل‌های زده بودند. فشار ژرمن‌ها در دقیقه ۶۷ بار دیگر نتیجه داد و این بار ایلکای گوندوگان، کاپیتان آلمان توانست برای بار دوم پیتر گولاچی را باز کند.

در ادامه با وجود تلاش مجارستان برای جبران، آلمان بر جریان بازی مسلط بود اما حملات این تیم گل دیگری در برنداشت. در نهایت آلمان با نتیجه ۲ بر صفر مجارستان را شکست داد و با ۶ امتیاز در صدر جدول A قرار گرفت. ژرمن‌ها با کسب دو برد متوالی به عنوان اولین تیم صعودشان را به مرحله یک‌هشتم نهایی قطعی کردند.

مجارستان هم بدون امتیاز، چشم به بازی آخر دارد تا با پیروزی برابر اسکاتلند بتواند به عنوان یکی از تیم‌های سوم برتر راهی مرحله بعد شود.

ترکیب اولیه آلمان؛

مانوئل نویر، یوشوا کیمیش، آنتونیو رودیگر، جاناتان تاه، ماکسیمیلیان میتلستات، رابرت آندریخ، تونی کروس،جمال موسیالا، ایلکای گوندوگان،فلورین ویرتز و کای هاورتز

سرمربی: یولیان ناگلزمان

ترکیب اولیه مجارستان:

پیتر گولاچی، مارتن داردایف، ویلی اوربن،آتیلا فیولا، میلوس کرکز، آندراس شافر، آدام ناج،بندگوز بولا، دومینیک سوبوسلای، رولند زالای و بارناباس وارگا

سرمربی: مارکو روسی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجارستان دومین قربانی آلمان / صعود زودهنگام ژرمن‌ها به مرحله حذفی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجارستان دومین قربانی آلمان / صعود زودهنگام ژرمن‌ها به مرحله حذفی"، کلیک کنید.