محدودیت تردد در برخی روستاهای لاریجان آمل به دلیل سیل

محدودیت تردد در برخی روستاهای لاریجان آمل به دلیل سیل

نادیاتور/مازندران بخشدار لاریجان شهرستان آمل، از محدودیت های تردد برای برخی روستاهای بالادست این بخش کوهستانی که در مسیر سیل عصر جمعه قرار گرفتند، خبر داد.

مهدی آباد جمعه شب 25 خرداد به خبرنگار نادیاتور گفت: روستاهای واقع در دهستان نمارستاق به دلیل بارش شدید باران و جاری شدن روان آب ها به سمت مسیر جاده اصلی و انباشت گل ولای و سنگ در سطح جاده ارتباطی با پایین دست دچار مشکل شدند.

وی افزود: نیروهای امدادی و خدمات رسان بخش لاریجان با تجهیزات ماشین آلات راهداری در حال اعزام به محل سیل گیر و پاکسازی مسیر جاده هستند.

بخشدار لاریجان آمل درعین حال از مسافران و راننده های غیر بومی برای سفر به روستاهای ییلاقی این بخش خواست که سفر خود را باتوجه به شرایط پیش آمده حتما لغو کنند.

آباد تصریح کرد: بارش شدید باران به همراه تگرگ در ارتفاعات کوهستانی، بخش لاریجان از جمله دهستان نمارستاق که دارای حدود 10 روستا است را تحت تاثیر قرار داد.

وی با بیان اینکه به دهیاران این روستاها و هلال احمر هشدارهای لازم داده شده و در آماده باش کامل قرار دارند، اضافه کرد: خوشبختانه تاکنون این بارش ها خسارت چندانی در پی نداشته است.

بخش کوهستانی لاریجان آمل با بیش از 80 روستا در جنوب شهر آمل و مسیر تهران واقع شده است.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت تردد در برخی روستاهای لاریجان آمل به دلیل سیل" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت تردد در برخی روستاهای لاریجان آمل به دلیل سیل"، کلیک کنید.