محمدرضا گلزار و سالار عقیلی در ورزش چه می خواهند؟

محمدرضا گلزار و سالار عقیلی در ورزش چه می خواهند؟

آفتاب نیوز :

درحالی که هنوز ماجرای حضور محمدرضا گلزار ومیلاد کی مرام درفدراسیون تنیس مورد بحث است، حالا خبررسیده سالار عقیلی نیز در فدراسیون گلف صاحب مسیولیت شده وبه عضویت هیات رییسه انجمن وودبال درآمده است. انتصاب های نابه جا که مشخص نیست چطور قرار است با شهرت خود به این ورزش ها کمک کنند و دقیقا چه ارزش افزوده ای برای ورزش دارند؟

خواننده ای در فدراسیون گلف

متن خبر این است: «سالار عقیلی، ازمفاخر موسیقی وهنر آوازکشور باقبول دعوت مهرداد جمشیدی، دبیرکل فدراسیون و سرپرست انجمن وودبال و طی حکمی از سوی حمید عزیزی، رییس فدراسیون گلف به عنوان عضو هیات رییسه انجمن وودبال منصوب شد» با کدام سابقه ورزشی درگلف و وودبال؟ هنوز کسی نمی داند! اگر بنای انتصابات قبلی را برعلاقه مندی سلبریتی ها بگذاریم، تا به حال هیچ مصاحبه ای مبنی بر علاقه وافر سالار عقیلی به وودبال هم منتشر نشده است. البته اگر تا به حال نام این رشته را نشنیده اید باید گفت وودبال یک ورزش توپ و میله ای شبیه گلف است. در این ورزش جدید، بازیکنان از یک میله چوبی و توپ هایی که کمی بزرگ تر از توپ های گلف اند استفاده می کنند و باید توپ را با کمترین ضربه، به هدف برسانند. این رشته به دلیل امکان بازی در فضا های کوچک و هزینه کمتر نسبت به گلف محبوبیت پیدا کرده است.

فدراسیون تنیس ابتدا با دعوت امیر جدیدی، بازیگر مطرح سینما به تیم ملی سر زبان ها افتاد. جدیدی که سال هاست در رشته تنیس به صورت تخصصی فعالیت می کند حضور در تیم ملی را رد کرد. اما چند ماه پیش محمدرضا گلزار به دعوت داوود عزیزی، رییس فدراسیون تنیس به عضویت هیات رییسه پدل درآمد و سرپرست تیم ملی پدل شد. این بازیگر مطرح سینمای ایران البته درنشست خبری اش گفت: «خیلی تلاش کردم این سمت را نپذیرم، چون مسیولیتش سنگین است، اما زندگی من با ورزش عجین شده است. سال ها والیبال رابه صورت حرفه ای و باشگاهی کار کرده ام و یک فصل هم به عنوان مربی بدنساز کنار یکی از تیم ها بودم. در اسکی هم بوده ام. برای پدل هم مطمین باشید تیم ملی سال آینده سورپرایز هایی دارد و دنبال کار های بین المللی برای این رشته هستیم.»

از میلاد کی مرام تا داریوش ارجمند

پس از حضور گلزار در فدراسیون تنیس، میلاد کی مرام طی حکمی ازسوی رییس فدراسیون تنیس به عنوان مشاور و عضو کمیته ساحلی این فدراسیون منصوب شد. نکته عجیب درخصوص حکم کی مرام این است که در آن علاقه شدید او به رشته تنیس به عنوان یکی از دلایل انتخابش ذکرشده بود! این داستان، اما سردراز دارد. آذرماه سال 96طی حکمی ازسوی مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان وقت، داریوش ارجمند به عنوان عضوهیات رییسه فدراسیون ورزش های پهلوانی وزورخانه ای منصوب شد وپژمان بازغی نیز به دلیل علاقه زیادش به تیم پرسپولیس، دردوره مدیریت حبیب کاشانی و در آذرماه 88 مدت کوتاهی مشاور ومسیول فرهنگی تیم پرسپولیس شد. 

سلبریتی ها چه ارزش افزوده ای دارند؟

سوال این است که عایدی این حکم ها برای فدراسیون های ورزشی چیست؟ جلب توجه یا بیش تر دیده شدن رشته های نوپا؟ میلاد کی مرام چه مشاوره ای می تواند در کمیته ساحلی به عزیزی بدهد؟ محمدرضا گلزار چطور حکم سرپرستی و عضویت در انجمن هیات رییسه دارد؟ سالار عقیلی چند بار وودبال بازی کرده است؟ حضور ارجمند چه دستاوردی برای بیشتر دیده شدن ورزش های زورخانه ای داشت؟ انتخاب این دو بازیگر چقدر روی بیشتر دیده شده تنیس ایران و پیشرفت این رشته تاثیرگذار بود؟ آیا بهتر نیست فدراسیون های ورزشی روی انتخاب افراد و مدیران زبده در هر رشته ورزشی تمرکز کنند؟ سوال هایی که هنوز هیچ جوابی از سوی روسای فدراسیون ها برای آن دریافت نکردیم و این داستان باز هم ادامه خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محمدرضا گلزار و سالار عقیلی در ورزش چه می خواهند؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محمدرضا گلزار و سالار عقیلی در ورزش چه می خواهند؟"، کلیک کنید.