مخبر: امسال چهاردهم خرداد، غم مضاعفی داریم/ ضرورت تلاش بیشتر برای انتخاباتی شدن فضای جامعه

در جلسه هییت دولت؛

مخبر: امسال چهاردهم خرداد، غم مضاعفی داریم ضرورت تلاش بیشتر برای انتخاباتی شدن فضای جامعه

سرپرست ریاست جمهوری تاکید کرد: همزمانی سالگرد رحلت امام خمینی (ره) با ایام شهادت رییس جمهور و جمعی از یارانش، غم و اندوه این فراق را مضاعف کرده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، محمد مخبر در جلسه بعد از ظهر امروز یکشنبه هییت دولت با تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی به ملت ایران و همه دوست داران امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی، تصریح کرد: این روز ها بسیار اندوهگین هستیم؛ از سویی فرارسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ما را غمگین کرده و از سوی دیگر شهادت رییس جمهور و همراهانش و همچنین تداوم جنایات و نسل کشی رژیم صهیونیستی با حمایت همه جانبه آمریکایی ها و برخی کشور های غربی در غزه غم ما را مضاعف کرده است.

سرپرست ریاست جمهوری از خداوند متعال درخواست کرد که گشایشی در مصایب مردم مظلوم و مقاوم غزه ایجاد کند تا این مردم با پیروزی بر دشمن خونخوار خود از مظالم رژیم غاصب صهیونیستی نجات یابند.

مخبر در ادامه با اشاره به آغاز فرآیند برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با تاکید بر اهمیت بیش از پیش مشارکت بالا در این دوره از انتخابات، راهبرد نظام و دولت را زمینه سازی برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در این رویداد ملی دانست و افزود: یکی از محور های اصلی جلسات سران قوا که به طور مداوم به منظور هماهنگی امور مربوط به انتخابات برگزار می شود نیز برنامه ریزی لازم برای تمهید مقدمات و زمینه های تقویت و ارتقای مشارکت عمومی در انتخابات است.

سرپرست ریاست جمهوری اظهار داشت: وزارت کشور و صدا و سیما اقدامات خود در این زمینه را آغاز کرده اند، اما لازم است برای انتخاباتی شدن فضا تلاش بیشتری صورت گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مخبر: امسال چهاردهم خرداد، غم مضاعفی داریم/ ضرورت تلاش بیشتر برای انتخاباتی شدن فضای جامعه" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مخبر: امسال چهاردهم خرداد، غم مضاعفی داریم/ ضرورت تلاش بیشتر برای انتخاباتی شدن فضای جامعه"، کلیک کنید.