مخبر وارد «آستانه» شد – نادیاتور

مخبر وارد «آستانه» شد - نادیاتور

سرپرست ریاست جمهوری به منظور شرکت و سخنرانی در بیست و چهارمین اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای وارد آستانه پایتخت قزاقستان شد.

به گزارش نادیاتور، محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری که به منظور شرکت و سخنرانی در بیست و چهارمین اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای در صدر هیئت عالیرتبه سیاسی و اقتصادی به قزاقستان سفر کرده است، دقایقی قبل با استقبال «سریک ژومانگارین »معاون نخست وزیر و «بقایف» معاون وزیر خارجه قزاقستان وارد آستانه پایتخت این کشور شد.

مخبر  فردا (پنجشنبه) علاوه بر شرکت و سخنرانی در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای، دیدارهای دوجانبه‌ای با برخی سران کشورهای عضو این سازمان خواهد داشت.

بر اساس این گزارش ،سال گذشته و در بیست و سومین اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای که به میزبانی هند و به شکل مجازی برگزار شد، جمهوری اسلامی ایران رسماً به عنوان یکی از اعضای اصلی این سازمان معرفی شد.

 پایان خبر نادیاتور 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مخبر وارد «آستانه» شد – نادیاتور" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مخبر وارد «آستانه» شد – نادیاتور"، کلیک کنید.