مراسم عزاداری با خادم الرضا در خوی برگزار شد

نادیاتور/آذربایجان غربی مردم ولایت مدار خوی امروز دوم خرداد ماه با حضور باشکوه در مصلی امام خمینی (ره) در سوگ آیت الله ابراهیم رییسی و همراهان صدیقش اشک ماتم ریختند.

حضور قشرهای مختلف مردم از پیر وجوان و بازاری و محصل و دانشگاهی و معلم و دانشجو نشان داد که عشق مردم خوی به خادم شان چقدر بی نهایت است.

مراسم عزاداری با خادم الرضا در خوی برگزار شد

حجت الاسلام قاسم خانی، امام جمعه خوی در این مراسم سوگواری اظهار کرد: آیت الله ابراهیم رییسی در مدت سه سال از دولت خدمت توانست خدمات زیادی را برای حل مشکلات مردم و توسعه و عمران کشور انجام دهد.

وی تصریح کرد: این شهید والامقام بسیاری از طرح های نیمه تمام دولت های قبل را نیز تکمیل کرد.

قاسم خانی ادامه داد: امروز مردم جهان از شهادت جانسوز آیت الله رییسی ناراحت هستند و این نشان می دهد که وی دردانه گرانبهایی بود که از دست دادیم و در حال حاضر باید راه این شهید والامقام و همرزمانش را با قدرت ادامه دهیم.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراسم عزاداری با خادم الرضا در خوی برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراسم عزاداری با خادم الرضا در خوی برگزار شد"، کلیک کنید.