مشاوران زنوزی اشتباه بودند – نادیاتور

مشاوران زنوزی اشتباه بودند - نادیاتور

بازیکن پیشین تراکتور می گوید: مشاوران زنوزی مشاوره های غلطی به او داده اند.

امیر محبی، در گفت وگو با نادیاتور، در ارزیابی فنی از عملکرد تراکتور در فصلی که گذشت، اظهار کرد: تراکتور این فصل یکسری نوسانات در نتیجه گیری داشت و هفته هایی خوب بود و هفته هایی بد. می دانم یکسری مشکلات داخل تیم وجود دارد اما کسی که خارج از باشگاه است نمی تواند دقیقا از آن با خبر باشد. این عملکرد پرنوسان ممکن است از ضعف بازیکنان، کادرفنی و یا حتی مدیریت باشد.

او ادامه داد: تراکتور این فصل نوسان زیاد داشت اما دلیل اصلی اش را نمی دانم. استقلال و پرسپولیس با ثبات بودند و سپاهان هم به دلیل پر نوسان بودن از کورس قهرمانی جا ماند. آن تیمی قهرمان و نایب قهرمان شدند که نوسان کمی داشتند. باید دلایل این موضوع ریشه یابی و درمان شوند.

پیشکسوت تراکتور درباره واگذاری مالکیت توسط زنوزی عنوان کرد: شناختی از زنوزی ندارم و نمی دانم در جذب بازیکن دخالت داشته یا نه. بحث مالی به موقع تزریق شده یا نه و چیزی که مربی خواسته را انجام دادند یا نه. ولی احساس می کنم مشاوران زنوزی درست نبودند که ایشان بدون دغدغه کارش را انجام دهد و شاید مشاوره های غلطی به او داده شده است.

او بیان کرد: من فکر نمی کنم رضا درویش (مدیرعامل پرسپولیس) در مسایل فنی دخالت کند، به خاطر اینکه می داند در نهایت باید سرمربی پاسخ گو باشد. نمی دانم مشکل مدیریت تراکتور چه بوده است اما زنوزی مشاوران درستی نداشته است.

مهاجم سابق تراکتور عنوان کرد: هر چند ما فراموش شدیم چون زیاد وارد حاشیه نشده ایم. به خاطر اینکه دیده شوم مصاحبه نکردم ولی برخی برای دیده شدن جو را متشنج می کنند.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشاوران زنوزی اشتباه بودند – نادیاتور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشاوران زنوزی اشتباه بودند – نادیاتور"، کلیک کنید.