مظفری زاده: زنوزی همچنان اصرار به واگذاری تراکتور دارد/ آلوز درخواست جدایی داده است

مذاکره با دستیار زیدان؟ من هم مثل شما اخبار را شنیده ام

مظفری زاده: زنوزی همچنان اصرار به واگذاری تراکتور دارد آلوز درخواست جدایی داده است

سرپرست باشگاه تراکتور گفت: زمان در حال از دست رفتن است ولی تا آنجایی که من اطلاع دارم آقای زنوزی روی واگذاری باشگاه اصرار دارد و قرار است دوباره جلساتی در ازنی زمینه تا پایان این هفته برگزار شود.

سعید مظفری زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، در خصوص اینکه آیا محمدرضا زنوزی به ایران بازگشته تا با مسئولان استان آذربایجان برای مالکیت تراکتور نشستی را برگزار کند یا خیر اظهار کرد:آقای زنوزی قرار است چهارشنبه به ایران برگردند و. بعد از آن نشستی را با مسئولان استانی برگزار خواهند کرد. البته جلساتی در این زمینه برگزار شده و باید این نشست ها ادامه داشته باشد تا تراکتور از این شرایط خارج شود.

وی افزود: با این شرایط زمان در حال از دست رفتن است ولی تا آنجایی که من اطلاع دارم آقای زنوزی روی واگذاری باشگاه اصرار دارند و قرار است دوباره جلساتی در ازنی زمینه تا پایان این هفته برگزار شود.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور در پاسخ به این سوال که ایا زنوزی وی را در جریان تصمیم نهایی خود قرار نداده است گفت: تا جایی که من می دانم او اصرار به واگذاری دارد و ما هم می توانیم تنها پیگیر این انتقال باشیم. حقیقتا کار دیگری نمی توانیم انجام بدهیم تا اینکه صبر کنیم تا تکلیف مالکیت باشگاه مشخص شود.

مظفری زاده در خصوص اینکه با این شرایط آیا بازیکنی خواستار جدایی از این باشگاه شده یا خیر گفت: بله در این مدت با توجه به مباحثی که مطرح شده یکی دو بازیکن خواستار جدایی از تیم شدند. یکی از این بازیکنان ریکاردو آلوز بود که گفت اگر آقای زنوزی برود از باشگاه جدا می شود. البته بازیکنی مثل مهدی عبدی هم چون قرضی از پرسپولیس آمده بود به این تیم بازگشت و ماز ما جدا شد ولی فعلا تا زمانی که تکلیف مالکیت مشخص نشود نیم توانیم در هیچ زمینه ای تصمیم بگیریم.

وی در خصوص شایعاتی که این روزها درباره انتقال بیرانوند به تراکتور و همچنین حسین پورحمیدی به پرسپولیس مطرح شده است گفت: همانطور که گفتم تا زمانی که تکلیف مالکیت مشخص نشود این حرف ها تنها گمانه زنی است. 

سرپرست باشگاه تراکتور در پاسخ به این سوال که گفته می شود زنوزی در حال مذاکره با دیوید بتونی در ترکیه است تا هدایت این تیم را بر عهده بگیرد عنوان کرد: من هم مثل شما این اخبار را می شنوم ولی واقعیت همان چیزی است که در مورد مالکیت باشگاه به شما گفتم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مظفری زاده: زنوزی همچنان اصرار به واگذاری تراکتور دارد/ آلوز درخواست جدایی داده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مظفری زاده: زنوزی همچنان اصرار به واگذاری تراکتور دارد/ آلوز درخواست جدایی داده است"، کلیک کنید.