معرفی متهمان دادگاه منافقین/ محمود بنی هاشمی؛ متهم ردیف شصت وسوم

معرفی متهمان دادگاه منافقین/ محمود بنی هاشمی؛ متهم ردیف شصت وسوم

محمود بنی هاشمی متهم ردیف شصت وسوم دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است.

به گزارش نادیاتور، محمود بنی هاشمی متهم ردیف 63 پرونده در دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است.

این متهم قبل از انقلاب، در رسته مهندسی ارتش بوده و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در سال های 1359 لغایت 1360، به صورت گسترده ای به فعالیت مجرمانه در راستای اهداف گروهک تروریستی منافقین می پردازد. به همین سبب نیز، در تاریخ 24 اسفند 1360 دستگیر و به سه سال زندان محکوم می شود.

او پس از آزادی، از کشور متواری و ابتدا به فرانسه و سپس به مقر منافقین در عراق ملحق می شود. مشارالیه یکی از بازجو-شکنجه گران گروهک بوده که در حال حاضر در آلبانی فعالیت دارد.

 از جمله دیگر اقدامات او می توان به آموزش نفرات جدیدالورود به شاخه نظامی گروهک تروریستی منافقین در حوزهی سوژه زنی و خمپاره اندازی اشاره کرد.

این متهم  تحت تعقیب اینترپل بوده و دارای اعلان قرمز به شماره  A-179/1-2004 است.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی متهمان دادگاه منافقین/ محمود بنی هاشمی؛ متهم ردیف شصت وسوم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی متهمان دادگاه منافقین/ محمود بنی هاشمی؛ متهم ردیف شصت وسوم"، کلیک کنید.