ملت ایران با نشاط انتخاباتی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبید

ملت ایران با نشاط انتخاباتی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبید

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان عنوان کرد: ملت ایران بار دیگر با شور و نشاط و عزمی راسخ با حضور همه جانبه پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویان دست نشانده اش کوبید.

محمد دوستار رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات 11 اسفندماه اظهار کرد: حضور ملت همیشه در صحنه به خصوص در انتخابات دوباره برگ زرینی از تاریخ این مملکت را ورق زد و امت مصمم گیلانی بار دیگر با شور و نشاط و عزمی راسخ با حضور همه جانبه پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویان دست نشانده اش کوبید و دوباره ثابت کرد که ملت ایران با نشاط انتخاباتی در روز رای گیری پای صندوق های رای حاضر می شوند.

وی اضافه کرد: در این روز به یادماندنی و با چهره های شاداب و متشخص پر از مردم سالاری دینی به جهانیان ثابت کردند که همه جانبه پشت نظام و ولایت فقیه هستند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان متذکر شد: در این میان منتخبین مردم هم باید در انجام درست وظایف خود در مجلس شورای اسلامی کوشا بوده و از طرفی پاسخگوی مطالبات کسانی باشند که به آنان اطمینان کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ملت ایران با نشاط انتخاباتی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ملت ایران با نشاط انتخاباتی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبید"، کلیک کنید.