نیکبخت: مابقی مطالبات گندمکاران هفته آینده پرداخت می شود

در حاشیه جلسه هییت دولت؛

نیکبخت: مابقی مطالبات گندمکاران هفته آینده پرداخت می شود

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تا کنون نزدیک به 50 درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شده و مابقی مطالبات آنها اوایل هفته آینده پرداخت می شود.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور؛ محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران اظهارکرد: تا کنون نزدیک به 50 درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شده و طبق پیگیری هایی که داشته ام مابقی مطالبات آنها تا اوایل هفته آینده پرداخت می شود.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: پرداخت مطالبات گندمکاران با سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه ها است و ما فقط اسناد را به آنها می دهیم.

وی افزود: امسال نیز همانند سال گذشته تا این ماه از سال خرید گندم از گندمکاران از مرز 4 میلیون تن گذشته و با توجه به زحماتی که کشاورزان می کشند و حمایت های فنی و اجرایی به عمل آمده و تامین نهاده ها ما بیش از سال گذشته خرید گندم از گندمکاران را خواهیم داشت و دیگر نیازی به واردات گندم نداریم.

نیکبخت خاطرنشان کرد: در ارتباط با تب کنگو نگرانی در این باره وجود ندارد و این مساله کنترل شده است.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: تامین دام مورد نیاز برای عید قربان به خوبی دارد انجام می شود و مردم از این نظر نگرانی نداشته باشند و بنا شده تا نظارت بهداشتی در این حوزه نیز توسط سازمان دامپزشکی اعمال شود.

وی افزود: در بحث تنظیم بازار امروز ما به یک ثبات رسیده ایم و وضعیت فعلی قابل مقایسه با سال 1402 نیست ما هم از نظر موجودی کالا های اساسی در بازار و هم از نظر قیمت کالا ها نوسانات زیادی داشتیم از طرف دیگر از آنجایی که محصولات کشاورزی در همه جا فصلی هستند یک نوسان حداقلی در همه کشور ها وجود دارد، اما با همه اینها ما امروز در بحث تامین این کالا ها و قیمت ها آنها به ثبات رسیده ایم.

نیکبخت خاطرنشان کرد: در ارتباط با گوشت قرمز، جلوگیری از مولد کشی و همچنین بازسازی در دستور کار ما و در حال انجام است و همانطور که مرغ و تخم مرغ کنترل شده، گوشت قرمز نیز کنترل خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیکبخت: مابقی مطالبات گندمکاران هفته آینده پرداخت می شود" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیکبخت: مابقی مطالبات گندمکاران هفته آینده پرداخت می شود"، کلیک کنید.