هافبک محبوب گل محمدی از اوسمار نمره قبولی گرفت!

هافبک محبوب گل محمدی از اوسمار نمره قبولی گرفت!

آفتاب نیوز :

مسعود ریگی که سابقه بازی برای استقلال و سپاهان را دارد، در تابستان یکی از خرید های عجیب پرسپولیس و یحیی گل محمدی بود. خیلی ها انتظار چنین انتقالی را نداشتند، ولی یحیی علاقه زیادی به سبک بازی مسعود داشت و او را هر طور که بود به خدمت گرفت. ریگی در خیلی از بازی ها در زمان یحیی فیکس بود و نمایش های خوبی هم داشت. با این حال بعد از جدایی سرلک، گزینه اول پرسپولیس برای بازی در پست هافبک دفاعی و جلوی مدافعان است.

ریگی در دو بازی اخیر پرسپولیس فوق العاده کار کرده و نه تنها توپ گیری های زیادی از حریف داشته، به بازی پرسپولیس ریتم داده و در بازیسازی هم کمک می کند. سرمربی جدید پرسپولیس هم از عملکرد ریگی بسیار راضی است و به او نمره قبولی می دهد. ریگی در دو بازی اخیر مقابل تراکتور و ذوب آهن نقش پررنگی داشته و کمک زیادی به تیمش برای کسب پیروزی در این دو بازی مهم کرده است. با توجه به شرایط فعلی ریگی انتخاب اول اوسمار در ادامه فصل خواهد بود و به نظر می رسد جایگاه این بازیکن در ترکیب اصلی پرسپولیس محفوظ است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هافبک محبوب گل محمدی از اوسمار نمره قبولی گرفت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هافبک محبوب گل محمدی از اوسمار نمره قبولی گرفت!"، کلیک کنید.