هشدار سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی درباره هک حساب های مردم در بازی همستر

هشدار سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی درباره هک حساب های مردم در بازی همستر

سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی گفت: شیوه جدید ماین کردن ارز دیجیتال با استفاده بازی ها، به بستر مناسبی برای هکر ها و سارقان تبدیل شده است افرادی که در این بازی ها شرکت می کنند، مراقب اطلاعات و حساب های خودشان باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نادیاتور، حسین دلیریان سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی با انتشار پستی نسبت به فراگیر شدن بازی همستر واکنش نشان داد و نوشت:

«در این چند روز در بسیاری از سوپر گروه ها، بحث های بسیاری از کاربران ایرانی را خواندم؛ شیوه جدید ماین کردن ارز دیجیتال با استفاده بازی ها، به بستر مناسبی برای هکر ها و سارقان تبدیل شده است.

به عنوان سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی می گویم، افرادی که در این بازی ها شرکت می کنند، مراقب اطلاعات و حساب های خودشان باشند.»

هشدار سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی درباره هک حساب های مردم در بازی همستر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی درباره هک حساب های مردم در بازی همستر" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی درباره هک حساب های مردم در بازی همستر"، کلیک کنید.