همایش بزرگداشت امامزادگان استان فارس برگزار شد

همایش بزرگداشت امامزادگان استان فارس برگزار شد

نادیاتور/فارس همزمان با ایام دهه کرامت، همایش بزرگداشت امامزادگان فارس و همراه با آیین تکریم و معرفی بقعه متبرکه حضرت شاهداعی الی الله شیراز برگزار شد.

این مراسم شامگاه پنج شنبه، 27 اردیبهشت ماه با حضور جمعی از علما و مسیولان استان فارس و همچنین حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین(ع) شیراز برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس در این مراسم گفت: در تقویم رسمی کشورمان، روز 5 ذی القعده به عنوان روز بزرگداشت امامزادگان نامگذاری شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدعباس موسوی، وجود بقاع متبرکه را پایگاه هایی برای تحکیم ارزش ها و اعتقادات عنوان کرد و افزود: در استان فارس بیش از یک هزار و 400 بقعه متبرکه وجود دارد که باید قدردان این نعمت باشیم.

به گزارش نادیاتور، پایان بخش این مراسم تجلیل از جمعی از هییت امنا و خادمان بقاع متبرکه استان فارس بود.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همایش بزرگداشت امامزادگان استان فارس برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همایش بزرگداشت امامزادگان استان فارس برگزار شد"، کلیک کنید.