همایون غنی زاده فیلم تازه ای می سازد

همایون غنی زاده فیلم تازه ای می سازد

همایون غنی زاده این روزها مشغول ساخت فیلم تازه خود است.

به گزارش نادیاتور به نقل از مشاور رسانه ای، فیلم جدید این کارگردان «آه! چه روزهای خوشی بود!» نام دارد که در حال حاضر در خارج از کشور کلید خورده است.

غنی زاده خود، نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد که در خلاصه داستان آن آمده: «عمارتی با ارزش توسط سرایدار قدیمی آن مصادره شده است. حالا فرزند او مجبور است بعد از مرگ پدر، برای اصلاح و سندسازی، دنبال صاحبان اصلی آن در خارج از کشور بگردد.»

فیلم «آه! چه روزهای خوشی بود!» با ترکیبی از بازیگران داخلی و خارجی ساخته می شود که تعدادی از آنان تاکنون مقابل دوربین رفته اند.

تهیه کننده فیلم، کمپانی تجربه هنر نمایش و OWHD است و گروه سازنده آن قصد دارند بعد از ساخت فیلم، شرایط اکران آن را در ایران و برای تماشاگران ایرانی نیز فراهم کنند.

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره گروه سازنده این فیلم و دیگر جزییات آن منتشر می شود.

همایون غنی زاده بعد از کارگردانی چند اثر نمایشی، سال 97 فیلم سینمایی «مسخره باز» را با حضور بازیگرانی چون علی نصیریان، رضا کیانیان، بابک حمیدیان، صابر ابر و هدیه تهرانی ساخت که در جشنواره فیلم فجر و چند جشنواره بین المللی، جوایز گوناگونی را از آن خود کرد.

او که تجربه اجرای نمایش هایی همچون «در انتظار گودو»، «ددالوس و ایکاروس»، «آنتیگونه»، «ملکه زیبای لینن»، «کالیگولا» و … را دارد، بعد از اجرای نمایش «می سی سی پی نشسته می میرد» که پاییز سال 97 در تالار وحدت روی صحنه رفت، چند سالی است که از صحنه تیاتر دور بوده است.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همایون غنی زاده فیلم تازه ای می سازد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همایون غنی زاده فیلم تازه ای می سازد"، کلیک کنید.