همه منتظر تصمیم کروس! – نادیاتور

همه منتظر تصمیم کروس! - نادیاتور

در حالی که به روزهای پایانی فصل نزدیک می شویم همه منتظر مشخص شدن وضعیت تونی کروس برای فصل بعد هستند.

به گزارش نادیاتور، هیچ کس، مطلقاً هیچ کس نمی داند که کروس قرار است چه تصمیمی بگیرد. تعداد کمی تصور می کنند که او تابستان امسال ریال را ترک می کند چون تصور این موضوع دشوار است. روزها، دقیقه ها و ثانیه ها می گذرند و هیچ سیگنالی وجود ندارد و معلوم نیست که تونی کروس برای فصل بعد چه تصمیمی گرفته است. در ریال می ماند یا از تیم جدا می شود؟ کروس می داند که همه چیز در دستان اوست، اگر بخواهد ادامه می دهد و اگر هم بخواهد از تیم خواهد رفت.

به گزارش نادیاتور، سال گذشته هم وضعیت تا حدودی همینطور بود و در نهایت 21 ژوین 2023 ریال مادرید خبر تمدید قرارداد با او را اعلام کرد. او همه پیشنهادهایش از جمله پیشنهادهای نجومی از عربستان را رد کرد تا در ریال بماند.

«هنوز فوتبالش باقی مانده است؛» این توصیفی است که این روزها خیلی درباره تونی کروس می شنویم. تونی کروس قبلا به صراحت گفته است که می خواهد  در اوج بازنشسته شود. او دربار ه این موضوع گفت: برای من مهم است که در سطح بالا فوتبالم را به پایان ببرم و دوران فوتبالم را کش ندهم هیچ چیز را رد نمی کنم.   

کروس در 34 سالگی آنقدر درخشان ظاهر شده که نامش بین 5 نامزد برتر توپ طلای آتی به چشم می خورد. او به تیم ملی آلمان هم دعوت شده و قرار است در یورو برای ژرمن ها بازی کند. 

دیگر بازیکنان

لونین، لوکاس واسکس و مودریچ در حال تمدید قراردادهایشان هستند. به این ترتیب هافبک کروات، مسن ترین بازیکنی خواهد بود که در تاریخ ریال مادرید برای این تیم بازی کرده و از پوشکاش پیشی می گیرد.

در این بین سبایوس با وجود داشتن قرارداد تا سال 2027 می تواند ریال را ترک کند و در نهایت درباره خوسلو هم مادرید در حال آماده شدن برای پرداخت 1.5 میلیون یورو گزینه خرید دایمی او است.

پایان خبر نادیاتور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همه منتظر تصمیم کروس! – نادیاتور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همه منتظر تصمیم کروس! – نادیاتور"، کلیک کنید.