واکنش حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست از النصیرات

واکنش حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست از النصیرات

به گزارش نادیاتور به نقل از العربیه، حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست که امروز از سوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام شد، واکنش نشان داد.

پس از اینکه ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که چهار اسیر این رژیم را از اردوگاه النصیرات در مرکز غزه آزاد کرده است در اولین واکنش به این موضوع، یکی از مسیولان حماس به رویترز اعلام کرد: آزادی 4 اسیر در غزه پس از 9 ماه جنگ دستاورد نیست بلکه دلیلی بر شکست و ناتوانی دشمن است.

به گزارش نادیاتور، گفتنی است که ارتش رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل اعلام کرد که 4 اسیر اسراییلی را در مرکز اردوگاه النصیرات در نوار غزه آزاد کرده است.

سخنگوی ارتش صهیونیستی گفت که این 4 اسیر نوعاً ارگمانی 25 ساله، الموع مییر 21 ساله، اندری کوزولوف 27 ساله و «شلومی زیو»40 ساله نام دارند.

دانیل هاگاری وضعیت سلامت این 4 اسیر را خوب اعلام کرده و گفته آن ها به بیمارستان تل هشومیر انتقال داده شدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که آزادی این چهار اسیر با مشارکت آمریکا انجام شده است.

310310

واکنش حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست از النصیرات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست از النصیرات" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست از النصیرات"، کلیک کنید.